Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU
Registracija
internetu
+370 (5) 264 4466 Kontaktai ir darbo laikas

Operacijos, procedūros

„Northway“ medicinos centre atliekamos šios operacijos ir procedūros: ortopedinės traumatologinės, venų chirurgijos, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos, ginekologinės, urologinės, bendrosios chirurgijos, proktologinės, otorinolaringologinės.

Dauguma operacijų atliekama tausojančiais chirurginiais metodais – artroskopiniu, histeroskopiniu, laparoskopiniu, radiochirurginiu, lazeriniu.

Prieš operaciją būtina registruotis specialisto konsultacijai. Chirurginis gydymas planuojamas gydytojo ir paciento suderintu laiku. Informacija apie operaciją ir tiksli kaina aptariama gydytojo konsultacijos metu.

Privalomiems tyrimams (bendrajam kraujo, šlapimo, kraujo krešėjimo, gliukozės kiekio kraujyje, elektrokardiogramai), reikalingiems prieš dienos chirurgijos procedūras bei operacijas, taikoma 25 proc. nuolaida. 

Laboratorija yra įsikūrusi medicinos centro pastate, todėl tyrimai atliekami labai operatyviai, - jei reikia, per kelias valandas prieš operaciją. Rentgeno tyrimai, echoskopijos atliekami kiekvieną darbo dieną.

Po operacijos pacientas perkeliamas į jaukią vienvietę arba dvivietę palatą. Po dienos chirurgijos operacijos pacientas namo išleidžiamas tą pačią dieną. Jei reikia, jis stacionare prižiūrimas keletą dienų – apie tai sprendžia operavęs gydytojas.

Moksliškai įrodyta, kad ankstyvoji reabilitacija yra vienas pagrindinių dalykų, siejamų su geresniais sveikimo rezultatais. Todėl po operacijos pacientas yra konsultuojamas, kaip mankštintis, kaip padėti sau, kad gijimo procesas būtų kiek įmanoma trumpesnis ir sklandesnis. Patariama ir kitais aktualiais klausimais, pavyzdžiui, kokius ramentus pasirinkti, kokius įtvarus naudoti, kaip vairuoti automobilį, saugiai lipti laiptais. Paciento pageidavimu gali būti sudaroma reabilitacijos programa, kurią vykdo specialistų komanda.