Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Atsiliepimai
 • Ačiū dr. Vyteniui Adomaičiui už atliktą peties operaciją. Tuo pačiu noriu padėkoti anesteziologei už saugumo jausmą prieš operaciją. Ir noriu padėkoti centro personalui, prižiūrėjusiems mane.
  Dar kartą ačiū.

  Anatolijus, Vilnius
 • Didelis ačiū Ievai Gendvilienei (Burnos chirurgija) už nuoširdumą, kantrybę ieškant mano negalavimų priežasties ir jos nustatymą. Geros kloties Jūsų nelengvame darbe.

  Z. R. 59, Vilnius
 • Nuoširdus Ačiū, Gydytojui Kęstučiui Bliznikui, kartu dirbusiai Gydytojai anesteziologei, slaugytojoms, gydytojai Indrei už puikų darbą ir sukurtą jaukią aplinką. Š.m. liepos 15d. man buvo atlikta kairio kelio menisko operacija. Ypatingai noriu padėkoti Gydytojui Kęstučiui Bliznikui, ne tik už auksines rankas, bet ir už nuoširdų bendravimą, už gerą nuotaiką, padrąsinimą. Ačiū Jums!

  Ona M. 60, Vilnius
 • Gyd. M.Šakalini - ačiū už stebuklą. Mano mamytė 1,5m kentė baisius kelio skausmus. Ir tik atradus jus, mes vis dar negalime patikėti, kad po kelio menisko operacijos mamytė šypsosi ir jau 2-a savaitė negali patikėti, kad jai pagaliau neskauda. Tikra tiesa, kad po jūsų atliekamų operacijų - neskauda. Ačiū jums už tokį profesionalumą ir džiaugsmą.

  O visam Northway aptarnaujančiam personalui ir 2021-07-20 dirbusiam apsaugos darbuotojui ačiū už didelį dėmesį, paslaugumą, jūs tikri profesionalai. Net negalėjau patikėti, kad Lietuvoje esu - kokie visi dėmesingi ir paslaugūs. Mes be galo sužavėti.

  Elvyra P., Vilnius
 • Didelis ačiū Ievai Gendvilienei (Burnos chirurgija) ir jos visai komandai už drąsą, už ryžtą, už be galo malonų aptarnavimą. Didelis ačiū sesutei (Svetlanai?) už pooperacinę priežiūrą. Atvažiavau su didele baime, išvykstu - su šypsena širdy! Ačiū dar kartelį visam personalui. Jūs esate nuostabūs, būkit visada sveiki ir su tokia energija!

  Dovilė
 • Kartu su tėvuku lankėmės ne kartą Jūsų centre pas gydytoją kardiologę Dr. Mildą Kovaitę. Esam nuoširdžiai dėkingi ne tik už malonų bendravimą bet ir už profesionalią diagnostiką, tinkamų vaistų skyrimą, gyvenimo būdo keitimo praktiškus patarimus.

  Pagarbiai
  dukra Jolanta T.

  Jolanta T., Vilnius
 • Labai didelis ir nuoširdus ačiū plastinės chirurgijos gydytojai Indrei Sakalauskaitei. Visada būsiu jums dėkinga už jūsų geruma, profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį prieš ir po operacijos. Man pasisekė, kad jūs mane gydote ir jūs esate pati nuostabiausia ir geriausia Gydytoja iš didžiosios raidės. Dėkoju jums už viską Gyd. Indre Sakalauskaite.

  Jolita P. 35, Ramygala, Panevėžio rajonas
 • Didelis AČIŪ gydytojai Redai Žiobakienei. Jos skirto gydymo dėka aš natūraliu būdu susilaukiau kūdikio budama 44 metų. Man tai yra didžiausia dovana po nusivylimų kitose gydymo įstaigose.

  Daiva P. 46
 • Rugsėjo 21 d. Northway medicinos centre man buvo atlikta operacija. Dėkoju akušerei ginekologei Vilmai Dauderienei, su ja dirbusiai gydytojai anesteziologei ir visai šauniai operacinės komandai už labai profesionaliai atliktą darbą. Dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą ir kokybę. Sėkmės tokiame sunkiame ir atsakingame darbe.

  Nijolė G. 76, Vilnius
 • Noriu padėkoti gydytojai ginekologei Vilmai Dauderienei už labai sėkmingai atliktą "Šlapimo nelaikymo šalinimo operacija SWING implanto (juostelės) pagalba" operaciją. Problema kankino gerus 4-ius metus. Po konsultacijos pas gydytoją apsisprendžiau operuotis. Po jos gyvenimas, savijauta pasikeitė 300%!!! Ačiū Jums iš visos širdies!

  Rasa 44, Vilnius
 • Ačiū gydytojai E. Žurman ir jos komandai už kokybišką darbą, pozityvų bendravimą, atsakymus į visus iškilusius klausimus. Nuostabi gydytoja ir jos komanda. Rekomenduoju!

  J. B. 30, Kaunas
 • Gydytoja Jolita Šalkauskienė yra tikra profesionalė ir savo srities specialistė. Labai žmogiška, šilta, švelni, atidi, dėmesinga. Išsamiai ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Po apsilankymo gera nuotaika lydėjo dar ilgai. Puiki gydytoja, ačiū!

  Ingrida D. 31, Vilnius
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu