Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>

Atsiliepimai

 • Visada džiaugiuosi lankydamasi Northway medicinos centre, tačiau niekada neteko lankytis pas tokį puikų gydytoją kaip Artautas Mickevičius. Esu labai dėkinga už profesionalumą, malonų bendravimą, dėmesį, rūpestį ir atsakymus į rūpimus klausimus

  Viktorija R.
 • Dėkoju gydytojui Bliznikui už menisko operaciją, atliktą liepos 13 d. (tai jau antroji menisko operacija pas šį gydytoją. Turėčiau trečią koją, vėl operuočiau pas gyd. Blizniką :) ). Nuoširdus žmogus ir labai profesionalus gydytojas. Gerai ir išsamiai konsultavo, viską paaiškino ir puikiai atliko operacijas. Ačiū Jums, Gydytojau.
  Dėkoju visai operacijos metu dirbusiai medikų komandai. Rūpestingi, jautrūs ir profesionalūs darbuotojai.

  Taip pat nuoširdus ačiū aptarnaujančiam personalui po operacijos. Sesutei Jolantai ypatingas ačiū už dėmesį ir pagalbą.

  Birutė E.
 • Ačiū Gydytojai Ernestai Morozaitei,
  pati nuostabiausia ir šilčiausia gydytoja, kurią teko sutikti. Begalinis rūpestis ir nedingstanti šypsena, malonu grįžti pas tokią gydytoją.

  Loreta
 • Ačiū gydytojai Indrei Sakalauskaitei už nepriekaištingai ir atsakingai suteiktą pagalbą.

  Tomas S.
 • Kreipėmės į kliniką pas Liną Mockevičienę dėl nepastojimo ir šiuo metu jau supuojame mergaitę. Didelis Ačiu Linai!!

  Andrius
 • Protingiausiai išleisti pinigai-problema išspręsta! Ačiū gydytojai Astai!

  Dovilė
 • Labai ačiū gydytojui Rolandui Vaicekauskui, gydytojai anesteziologei, slaugytojai už atidų, dėmesingą darbą atliekant procedūrą. Ačiū uzžmalonų bendravimą visų apsilankymų metu, taip pat ir bendraujant su registratorėmis. Gydytojas R. Vaicekauskas labai atidžiai, dėmesingai įsigilina į problemą, viską detaliai išaiškina. Dar kartą labai ačiū!

  I. P.
 • Nuoširdus Ačiū, gerb. Gydytojui Mariui Šakaliniui, kartu dirbusiai Gydytojai anesteziologei, slaugytojoms, už puikų darbą ir sukurtą jaukią aplinką. Š.m. spalio 8 d. man buvo atlikta kairio kelio menisko operacija. Ypatingai noriu padėkoti gyd. Mariui Šakaliniui ne tik už auksines rankas, bet ir už nuoširdų bendravimą, už gerą nuotaiką, padrąsinimą. Ačiū Jums! Sėkmės tokiame sunkiame ir atsakingame darbe. Nuostabus gydytojas ir jo komanda. Rekomenduoju!

  A. A.
 • Ačiū dr. Vyteniui Adomaičiui už atliktą peties operaciją. Tuo pačiu noriu padėkoti anesteziologei už saugumo jausmą prieš operaciją. Ir noriu padėkoti centro personalui, prižiūrėjusiems mane.
  Dar kartą ačiū.

  Anatolijus
 • Didelis ačiū Ievai Gendvilienei (Burnos chirurgija) už nuoširdumą, kantrybę ieškant mano negalavimų priežasties ir jos nustatymą. Geros kloties Jūsų nelengvame darbe.

  Z. R.
 • Nuoširdus Ačiū, Gydytojui Kęstučiui Bliznikui, kartu dirbusiai Gydytojai anesteziologei, slaugytojoms, gydytojai Indrei už puikų darbą ir sukurtą jaukią aplinką. Š.m. liepos 15d. man buvo atlikta kairio kelio menisko operacija. Ypatingai noriu padėkoti Gydytojui Kęstučiui Bliznikui, ne tik už auksines rankas, bet ir už nuoširdų bendravimą, už gerą nuotaiką, padrąsinimą. Ačiū Jums!

  Ona M.
 • Gyd. M.Šakalini - ačiū už stebuklą. Mano mamytė 1,5m kentė baisius kelio skausmus. Ir tik atradus jus, mes vis dar negalime patikėti, kad po kelio menisko operacijos mamytė šypsosi ir jau 2-a savaitė negali patikėti, kad jai pagaliau neskauda. Tikra tiesa, kad po jūsų atliekamų operacijų - neskauda. Ačiū jums už tokį profesionalumą ir džiaugsmą.

  O visam Northway aptarnaujančiam personalui ir 2021-07-20 dirbusiam apsaugos darbuotojui ačiū už didelį dėmesį, paslaugumą, jūs tikri profesionalai. Net negalėjau patikėti, kad Lietuvoje esu - kokie visi dėmesingi ir paslaugūs. Mes be galo sužavėti.

  Elvyra P.
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu