Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Atsiliepimai
 • Nors ir įstaigos kainos nemažos, tačiau jei nori aukščiausio lygio paslaugos verta už tai mokėti. Kokiais klausimais besilankyčiau, ar konsultacija su gydytoju, ar netgi operacija, paslauga ir rūpinimasis pacientu visada aukščiausiame lygyje. Ačiū.

  Eglė 32, Vilnius
 • Asta Mastavičiūtė - šeimos gydytoja iš didžiosios raidės!

  Esant bet kokiam negalavimui ar sutrikimui galiu kreiptis į šią specialistę. Ji visada ieškos galimybių ir sprendimų, kaip padėti ir išspręsti problemą, nesvarbu ar tai bus tyrimų atsakymo klausimas, ar vaistų skyrimas, ar diskusija apie ligą.

  Jau skaičiuojami devinti metai, kaip esu šio medicinos centro pacientė, pripažinsiu, ši šeimos gydytoja turi tam didelę įtaką.

  Edita J. 34, Vilnius
 • Noriu padėkoti plastikos chirurgui Arūnui Jankauskui už puikiai atliktą akių viršutinių vokų korekciją. Operacijos kokybė viršijo mano lūkesčius, puikiai jaučiuosi, atjaunėjau, atsirado daugiau pasitikėjimo savimi. Rekomenduoju, nebijokit, gausit tikrai norimą rezultatą. Dėkui!

  Ina J. 52, Kaunas
 • Birželio 15 d. Northway medicinos centre mano žmonai buvo atlikta operacija. Noriu padėkoti gydytojui chirurgui Deividui Narmontui už profesionalumą ir atidumą, visam su juo dirbusiam ypač maloniam medicinos personalui, puikiai gydytojai anesteziologei, kurių priežiūros dėka fizinis diskomfortas nebuvo toks nemalonus. Jūsų klinikoje dirba nuostabūs žmonės! Ačiū už Jūsų skiriama laika ir bendradarbiavima.

  Josif 66, Šalčininkai
 • Didelis ačiū visiems, kas šiuo metu dirbate. Suprantu, kaip sunku ištverti visą dieną kombinezone, su kauke bei skydu/akiniais. Jūs šaunuolės ir šaunuoliai!
  Ačiū, kad rūpinates!

  Pavel
 • Ačiū už malonų ir greitą med. paslaugų suteikimą, ypač dėkoju gyd. Deividui Normantui už konsultaciją, kuri visiškai nebuvo baisi (nes paprastai vizitai pas proktologus ir apžiūros palieka nemalonius prisiminimus), o čia atvirkščiai - viskas prabėgo greitai, profesionaliai ir su gerom nuotaikom. Ačiū! :)

  Violeta, Vilnius
 • Ačiū gydytojai Viktorijai Gulbinaitei ir visai jos komandai už rūpestigą ir puiku kolonoskopijos atlikimą. Ačiū už jūsų profesionalumą ir atsidavimą. Šiuo atveju paruošiamasis darbas buvo sunkesnis nei pati procedūra. Ačiū.

  Jolanta K 50, Vilnius
 • Noriu padėkoti dviems puikiems Jūsų centro gydytojams, su kuriais teko susidurti. Tai gydytojas chirurgas Domantas Stundys ir gydytoja dermatologė Raimonda Mcglone. Jie abu nusipelno pačių geriausių ir šilčiausių mano ir mano šeimos padėkų. Gydytoja Raimonda tiksliai diagnozavo mano problemą, ją pastebėjo ir nepasidrovėjo pasikonsultuoti su kolegomis. Chirurgas Domantas ne tik kad išsamiai paaiškino problemos esmę, bet svarbiausia - profesionaliai atliko operaciją, po kurios rezultatai buvo labai geri. Šie gydytojai atidūs, dėmesingi ir profesionalūs - sakau AČIŪ iš viso širdies. Patekę pas juos visi gali būti ramūs, Jūs - gerose rankose. Atskiras Ačiū centro slaugytojoms - su kuriomis teko susidurti ,visos jos mielos ir pasirengusios padėti.

  Liana 54, Vilnius
 • Dėkoju gyd. Žydrūnui Žėbai už profesionalumą, taktą ir rūpestingumą. Tai gydytojas, kurio kabinete iškart pasijunti jaukiai, kuris moka išklausyti, išsamiai atsako į rūpimus klausimus ir parenka tinkamiausią gydymo planą. Nevaisingumo kelionėje nepaprastai svarbus žmogiškas pokalbis su specialistu, kuris padėtų apsispręsti dėl gydymo plano ir jo alternatyvų, galimybė išsakyti abejones, išgirsti argumentus, pasitarti. Labai vertinu šį gydytoją, nes žinau, kad jo žodžiu galiu pasitikėti.

  Lina 36
 • Ačiū gyd. Deividui Narmontui už puikią operaciją .Daugiau tokių specialistų. Su pagarba.

  Gytis V. 58, Ukmerge
 • Noriu padėkoti gyd. traumatologui V. Adomaičiui, anesteziologei J. Mikučionienei ir visai operacinės komandai dirbusiai 11.27 d. už profesionaliai bei kokybiškai atliktą darbą, slaugytojoms Boženai ir Deimantei už nuoširdumą ir šiltą bendravimą, rūpestį pooperaciniu periodu.
  DIDELIS AČIŪ!!!
  Jūs nuostabūs.

  Kristina G. 41, Vilnius
 • Dėkoju gydytojai Danutei Kanapeckienei už profesionalų problemos išaiškinimą ir malonų bendravimą. Linkiu visokeriopos sėkmės :)

  Elena V. 66, Vilnius
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu