Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Atsiliepimai
 • Didelis ačiū Ievai Gendvilienei (Burnos chirurgija) ir jos visai komandai už drąsą, už ryžtą, už be galo malonų aptarnavimą. Didelis ačiū sesutei (Svetlanai?) už pooperacinę priežiūrą. Atvažiavau su didele baime, išvykstu - su šypsena širdy! Ačiū dar kartelį visam personalui. Jūs esate nuostabūs, būkit visada sveiki ir su tokia energija!

  Dovilė
 • Kartu su tėvuku lankėmės ne kartą Jūsų centre pas gydytoją kardiologę Dr. Mildą Kovaitę. Esam nuoširdžiai dėkingi ne tik už malonų bendravimą bet ir už profesionalią diagnostiką, tinkamų vaistų skyrimą, gyvenimo būdo keitimo praktiškus patarimus.

  Pagarbiai
  dukra Jolanta T.

  Jolanta T., Vilnius
 • Labai didelis ir nuoširdus ačiū plastinės chirurgijos gydytojai Indrei Sakalauskaitei. Visada būsiu jums dėkinga už jūsų geruma, profesionalumą, nuoširdumą, rūpestį prieš ir po operacijos. Man pasisekė, kad jūs mane gydote ir jūs esate pati nuostabiausia ir geriausia Gydytoja iš didžiosios raidės. Dėkoju jums už viską Gyd. Indre Sakalauskaite.

  Jolita P. 35, Ramygala, Panevėžio rajonas
 • Didelis AČIŪ gydytojai Redai Žiobakienei. Jos skirto gydymo dėka aš natūraliu būdu susilaukiau kūdikio budama 44 metų. Man tai yra didžiausia dovana po nusivylimų kitose gydymo įstaigose.

  Daiva P. 46
 • Rugsėjo 21 d. Northway medicinos centre man buvo atlikta operacija. Dėkoju akušerei ginekologei Vilmai Dauderienei, su ja dirbusiai gydytojai anesteziologei ir visai šauniai operacinės komandai už labai profesionaliai atliktą darbą. Dėkoju už sugrąžintą gyvenimo džiaugsmą ir kokybę. Sėkmės tokiame sunkiame ir atsakingame darbe.

  Nijolė G. 76, Vilnius
 • Noriu padėkoti gydytojai ginekologei Vilmai Dauderienei už labai sėkmingai atliktą "Šlapimo nelaikymo šalinimo operacija SWING implanto (juostelės) pagalba" operaciją. Problema kankino gerus 4-ius metus. Po konsultacijos pas gydytoją apsisprendžiau operuotis. Po jos gyvenimas, savijauta pasikeitė 300%!!! Ačiū Jums iš visos širdies!

  Rasa 44, Vilnius
 • Ačiū gydytojai E. Žurman ir jos komandai už kokybišką darbą, pozityvų bendravimą, atsakymus į visus iškilusius klausimus. Nuostabi gydytoja ir jos komanda. Rekomenduoju!

  J. B. 30, Kaunas
 • Gydytoja Jolita Šalkauskienė yra tikra profesionalė ir savo srities specialistė. Labai žmogiška, šilta, švelni, atidi, dėmesinga. Išsamiai ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Po apsilankymo gera nuotaika lydėjo dar ilgai. Puiki gydytoja, ačiū!

  Ingrida D. 31, Vilnius
 • Noriu padėkoti klinikos personalui nuo registratūros iki išlydėjimo pro duris. Nuoširdus ačiū gyd. M.Šakaliniui bei visai komandai, anesteziogei, po jos pokalbio pradingsta baimės jausmas. Dėkoju visam aptarnaujančiam personalui už visą jūsų skirtą dėmesį. Didelės sėkmės jūsų nelengvame darbe.

  Genovaitė 61, Pakruojo rajonas
 • Nuoširdus AČIŪ gydytojai neurologei Ž.M.Duobaitei už efektyvų gydymą, malonų bendravimą. Puiki specialistė, nuoširdi, atidi gydytoja. Sėkmės Gydytojai!

  Laimutė Ž. 65, Vilnius
 • Nors ir įstaigos kainos nemažos, tačiau jei nori aukščiausio lygio paslaugos verta už tai mokėti. Kokiais klausimais besilankyčiau, ar konsultacija su gydytoju, ar netgi operacija, paslauga ir rūpinimasis pacientu visada aukščiausiame lygyje. Ačiū.

  Eglė 32, Vilnius
 • Asta Mastavičiūtė - šeimos gydytoja iš didžiosios raidės!

  Esant bet kokiam negalavimui ar sutrikimui galiu kreiptis į šią specialistę. Ji visada ieškos galimybių ir sprendimų, kaip padėti ir išspręsti problemą, nesvarbu ar tai bus tyrimų atsakymo klausimas, ar vaistų skyrimas, ar diskusija apie ligą.

  Jau skaičiuojami devinti metai, kaip esu šio medicinos centro pacientė, pripažinsiu, ši šeimos gydytoja turi tam didelę įtaką.

  Edita J. 34, Vilnius
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu