Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 10:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Atsiliepimai
 • Ačiū už malonų ir greitą med. paslaugų suteikimą, ypač dėkoju gyd. Deividui Normantui už konsultaciją, kuri visiškai nebuvo baisi (nes paprastai vizitai pas proktologus ir apžiūros palieka nemalonius prisiminimus), o čia atvirkščiai - viskas prabėgo greitai, profesionaliai ir su gerom nuotaikom. Ačiū! :)

  Violeta, Vilnius
 • Ačiū gydytojai Viktorijai Gulbinaitei ir visai jos komandai už rūpestigą ir puiku kolonoskopijos atlikimą. Ačiū už jūsų profesionalumą ir atsidavimą. Šiuo atveju paruošiamasis darbas buvo sunkesnis nei pati procedūra. Ačiū.

  Jolanta K 50, Vilnius
 • Noriu padėkoti dviems puikiems Jūsų centro gydytojams, su kuriais teko susidurti. Tai gydytojas chirurgas Domantas Stundys ir gydytoja dermatologė Raimonda Mcglone. Jie abu nusipelno pačių geriausių ir šilčiausių mano ir mano šeimos padėkų. Gydytoja Raimonda tiksliai diagnozavo mano problemą, ją pastebėjo ir nepasidrovėjo pasikonsultuoti su kolegomis. Chirurgas Domantas ne tik kad išsamiai paaiškino problemos esmę, bet svarbiausia - profesionaliai atliko operaciją, po kurios rezultatai buvo labai geri. Šie gydytojai atidūs, dėmesingi ir profesionalūs - sakau AČIŪ iš viso širdies. Patekę pas juos visi gali būti ramūs, Jūs - gerose rankose. Atskiras Ačiū centro slaugytojoms - su kuriomis teko susidurti ,visos jos mielos ir pasirengusios padėti.

  Liana 54, Vilnius
 • Dėkoju gyd. Žydrūnui Žėbai už profesionalumą, taktą ir rūpestingumą. Tai gydytojas, kurio kabinete iškart pasijunti jaukiai, kuris moka išklausyti, išsamiai atsako į rūpimus klausimus ir parenka tinkamiausią gydymo planą. Nevaisingumo kelionėje nepaprastai svarbus žmogiškas pokalbis su specialistu, kuris padėtų apsispręsti dėl gydymo plano ir jo alternatyvų, galimybė išsakyti abejones, išgirsti argumentus, pasitarti. Labai vertinu šį gydytoją, nes žinau, kad jo žodžiu galiu pasitikėti.

  Lina 36
 • Ačiū gyd. Deividui Narmontui už puikią operaciją .Daugiau tokių specialistų. Su pagarba.

  Gytis V. 58, Ukmerge
 • Noriu padėkoti gyd. traumatologui V. Adomaičiui, anesteziologei J. Mikučionienei ir visai operacinės komandai dirbusiai 11.27 d. už profesionaliai bei kokybiškai atliktą darbą, slaugytojoms Boženai ir Deimantei už nuoširdumą ir šiltą bendravimą, rūpestį pooperaciniu periodu.
  DIDELIS AČIŪ!!!
  Jūs nuostabūs.

  Kristina G. 41, Vilnius
 • Dėkoju gydytojai Danutei Kanapeckienei už profesionalų problemos išaiškinimą ir malonų bendravimą. Linkiu visokeriopos sėkmės :)

  Elena V. 66, Vilnius
 • Noriu pasidžiaugti, kad Svetlana Vološinienė puikiai atliko nugaros, pečių juostos ir kaklo masažą. Labai retas atvejis rasti tokią profesionalų masažistą, rekomenduoju!

  Beatričė 22, Vilnius
 • Labai ačiū jūsų visam kolektyvui už puikų aptarnavimą. Darbuotojai (be išimties visi, su kuriais susiduriu - dirbantys rūbinėje, kasoje, registratūroje, gydytojai) yra malonūs ir profesionalūs. Lankausi pas jus jau apie 10 metų ir nė karto nebuvo kitaip. Ačiū jums ir didžiausios sėkmės.

  Agnė N. 36, Vilnius
 • Ačiū Jums už mūsų stebuklo - sūnaus gimimą! Norime Jums labai padėkoti, kad padėjote šiam mūsų stebuklui atsirasti. Džiaugiamės, kad patekome į superinių specialistų rankas.

  Anonimas
 • Nuoširdžiai dėkoju gyd. Astai Mastavičiūtei už supratingumą.

  Judita 22
 • Noriu padėkoti šeimos gydytojai Reginai Balčiūnienei už kompetenciją, puikų gydymą ir kvalifikuotą pagalbą gydant mano dukras.

  Luana
Rodyti daugiau
Parašykite atsiliepimą:
* žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina.
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu