Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kokybė ir saugumas

CHIRURGIJOS CENTRAS NORTHWAY – AUKŠČIAUSIUS KOKYBĖS STANDARTUS ATITINKANTI GYDYMO ĮSTAIGA

Chirurgijos centras „Northway“ akredituotas JAV tarptautiniu „Joint Commission International“ (JCI) ligoninės standartu. JCI kokybės apdovanojimas yra vienas aukščiausių tarptautinių medicinos įstaigos veiklos kokybės ir saugos įvertinimų, jam yra suteiktas Auksinio kokybės standarto vardas. JCI akreditacija didina pacientų, sveikatos draudimo kompanijų, partnerių pasitikėjimą „Northway“ chirurgijos centru bei patvirtina, kad įstaigoje laikomasi pačių aukščiausių kokybės standartų.

Šios standartus įmonė įgijo ir akreditavo įgyvendindama Europos Sąjungos lėšomis remiamą projektą – „Integruotos kokybės vadybos sistemos diegimas UAB „Northway chirurgijos centras“ (VP2-2.1-ŪM-03-K-02-103). Projekto įgyvendinimas truko nuo 2015 m. balandžio mėnesio iki 2015 metų rugsėjo, projekto vertė 116.348,47 Eur, iš kurių pusė sumos (58.174,24 Eur) finansuojama ES ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis, dar tiek pat įsipareigojo skirti pati įmonė.

Tikimasi, kad įgyti kokybės sertifikatai užtikrins pacientų, sveikatos draudimo kompanijų, partnerių pasitikėjimą chirurgijos centru „Northway“ chirurgijos centru.

O 9001:2008 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga “Bureau Veritas International” 2014 m. gegužės 14 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

Kokybės vadybos sistema taikoma visoms medicinos centrų „Northway“ Vilniuje, Kretingoje ir Klaipėdoje teikiamoms paslaugoms. Ji apima profilaktinį sveikatos tikrinimą, diagnostiką, ambulatorinį ir stacionarinį gydymą, dienos chirurgiją ir chirurginį gydymą, reabilitaciją, vaisingumo centro ir kitas paslaugas.

Vadybos sistemoje identifikuoti procesai, kurie būtini teisinius ir pacientų reikalavimus atitinkančiam sveikatos priežiūros paslaugų teikimui. Procesai planuojami, valdomi, stebimi, matuojami ir gerinami, siekiant ne tik patenkinti pacientų reikalavimus, bet ir juos viršyti. Nustatyti procesų kriterijai ir rodikliai, tarp jų ir paslaugų kokybės gerinimui. Rodiklių pasiekimas yra nuolat stebimas, imamasi gerinimo veiksmų.

Medicinos centruose “Northway” naudojama moderni ir saugi medicinos įranga, jos priežiūrai taikomi teisiniai ir gamintojų keliami reikalavimai. Infekcijų prevencijai bei valdymui sukurta įdiegta ir nuolat gerinama PPO rekomendacijas bei geriausią pasaulinę praktiką atitinkanti programa. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.

Vaisingumo centro laboratorijos patalpoms taikomi aukšti patalpų švaros reikalavimai, oras filtruojamas Hepa filtrais, kurie sulaiko itin smulkias daleles, tokias kaip virusai, dujų molekulės ir bakterijos. Tai labai svarbu, nes aplinkos sąlygų veikiamų ląstelių apdorojimas turi būti atliekamas aplinkoje, kurioje yra nustatytos kokybės oras ir švarumas, kad būtų kuo labiau sumažinta užteršimo rizika. Šių priemonių veiksmingumas yra patvirtintas ir periodiškai tikrinamas.

„Joint Commission International“ (JCI) ligoninės standartasSertifikuota Northway kokybės vadybos sistema Kokybės vadybos sistema

Joint Commission International ligoninės standartas