Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Artroskopinės menisko operacijos

Išskirtinis pasiūlymas: balandžio 27 d. (šeštadienį) gydytojo ortopedo traumatologo Kęstučio Blizniko konsultacija – tik 30 €! Gydytojas konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų, operacijų. Daugiau informacijos >>

Viena dažniausių kelio sąnario traumų – menisko pažeidimas. Plyšus meniskui, operacija turi būti atlikta kiek įmanoma greičiau. Po artroskopinės menisko operacijos pooperacinis periodas žymiai trumpesnis ir lengvesnis. Jo trukmė – 7-10 dienų. Po to pacientas gali vėl aktyviai minti koja, palengva sportuoti, atlikti specialius reabilitacinius pratimus. Po mėnesio grįžtama į normalią fizinę veiklą.

Artroskopija – tai gydymo būdas, kuomet nedaromas pjūvis, operuojamoji vieta pasiekiama, operuojama ir operacijos eiga kontroliuojama videokameromis bei optinėmis sistemomis. Sąnarys visų pirma apžiūrimas specialiais instrumentais, diagnozuojama patologija ir tik po to atliekamos gydomosios procedūros.

Medicinos centras ,,Northway” yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.