Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis

Dienos pabaigoje pastebimas nežymus prakaito kvapas ar ant drabužių pažasties srityje matomos lengvos sudrėkimo žymės – normalu, tačiau dėl prakaito akimirksniu sušlampantys drabužiai, gausiai prakaituojantys delnai ir pėdos byloja apie organizmo sutrikimus.

Gausus prakaitavimas gali būti įvairių sutrikimų ar ligų simptomas, taigi pirmiausia svarbu apsilankyti pas gydytoją specialistą, kad jis nustatytų priežastį ir skirtų gydymą. Tiesa, 3 proc. pasaulio gyventojų gausiai prakaituoja be jokios priežasties, o tai vadinama hiperhidroze. Prakaitavimas kelia ne tik fizinių, bet ir psichologinių problemų, todėl, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, jį svarbu reguliuoti.

Gausus prakaitavimas: efektyvūs gydymo būdai

Botulino toksino injekcijos – vienas pažangiausių būdų gausiam prakaitavimui sustabdyti. Prakaitavimą gydant šiuo būdu, į vietą, kurioje gausiai prakaituojama yra suleidžiama botulino toksino dozė. Kuo gausesnis prakaitavimas, tuo didesnė dozė suleidžiama. Injekcijos dažniausiai atliekamos į pažastis, delnus ar padus. Gydymui naudojamas toksinas yra atskiestas ir išgrynintas, kad tirpalas atitiktų žmogaus natūralią terpę.

Gausų prakaitavimą po procedūros galėsite pamiršti maždaug 6–12 mėnesių, tačiau pirmos injekcijos poveikis gali išnykti šiek tiek greičiau. Tada atliekama pakartotinė procedūra. Ypatingų gydytojų rekomendacijų po procedūros laikytis nereikia, todėl galėsite iškart tęsti savo kasdienį gyvenimą.

„Northway“ medicinos centre dirbantys plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai – aukštą kvalifikaciją įgiję specialistai, kurie kruopščiai paskirs Jums tinkamiausią gydymą. Neleiskite gausiam prakaitavimui gadinti gyvenimo kokybės, registruokitės gydytojo konsultacijai.