Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Kolageno stimuliacijos injekcijos

Bėgant metams veide ne tik daugėja raukšlių, bet keičiasi jo kontūrai, išnyksta taisyklinga ovalo forma, prarandamas stangrumas. Veido senėjimą ir pokyčius lemia ne tik odos elastingumo sumažėjimas. Veido senėjimas – tai multifunkcinis procesas, vykstantis kaukolėje, riebaliniame bei raumenų sluoksniuose ir, aišku, pačioje odoje.

Pasak plastikos chirurgo iš Serbijos dr. Vladimiro B. Stojiljkoviciaus, bėgant metams, mūsų veido kaulas nyksta ir dėl to formuojasi pastebimi pokyčiai kituose jį dengiančiuose minkštuosiuose audiniuose. Lygiai taip pat su amžiumi atrofuojasi ir nukara veido raumenys ir ilgainiui nyksta po oda esantys riebalai, kurie jaunystėje užtikrina sveiką mūsų veido putlumą. Taigi visi šie pokyčiai ir lemia veido kontūro defektų susidarymą. Kaip pavyzdys – dėl nykstančio kaulo padidėja akiduobė ir tai yra priežastis, kodėl vyresnio amžiaus žmonėms atsiranda maišeliai po akimis, susidarę iš „nebereikalingų“, raumenų ir odos pertekliaus.  Labai dažnai žmonės nusivilia produktais ir procedūromis, žadančiomis išsaugoti odos jaunystę, nes kosmetika ir atjauninimo procedūros gali pristabdyti odos senėjimo procesus, tačiau ne tik dėl jos būklės veidas suglemba ir praranda ryškius kontūrus, – teigia specialistas.

Estetinės medicinos centro „Northway“ grožio specialistai jau gali pasiūlyti sprendimą, užtikrinantį ir veido apimties atkūrimą, kad jis vėl būtų stangrus ir išnyktų jo sukritimas. To pasiekti jau galima pasitelkiant kolageno stimuliatoriaus injekcijas, skatinančias kolageno gamybą net giliojoje dermoje. Tai reiškia, kad suleistas medikamentas iškart suteikia stangrumo odai, ir kartu, stimuliuodamas kolageno gamybą giliuosiuose poodžio sluoksniuose, garantuoja ilgalaikį poveikį. Šios injekcijos sugeba „užkurti“ organizmo regeneracines savybes, todėl net medikamentui išsisklaidžius efektas džiugina nuo vienerių iki ketverių metų. Taip yra dėl prisigaminusio kolageno, kuris ir užtikrina poodžio bei odos stangrumą. Pasak gydytojų, šios injekcijos gali būti puiki alternatyva apatinių akių vokų plastinei operacijai, nes visai nedidelės kolageno stimuliatoriaus injekcijos aplink įdubusių paakių zoną paskatina kolageno gamybą, kuris užpildo audinius iš vidaus. Tai užtikrina paakių stangrumą, drėkinimą, odos atgaivinimą kartu panaikinant papilkėjimą, raukšleles ir maišelius po akimis.

Kolageno stimuliacijos injekcijas atlieka plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Arūnas Jankauskas.

Kviečiame registruotis ir džiaugtis pastebimai atjaunėjusia išvaizda!