Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Krūtų plastika: didinimas

Krūtys  –  moteriškumo ir seksualumo simbolis. Tačiau, bėgant metams, net ir dailios krūtinės forma kinta: sumažėja jos stangrumas, krūtys nusileidžia ir suplokštėja. Tai pastebi ne tik vyresnio amžiaus, bet ir krūtimi maitinusios moterims.

Krūtų didinimo operacija gali būti atliekama, kai moteris pageidauja didesnių krūtų, nori susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį ar sumažinti ryškią skirtingo dydžio krūtų asimetriją.

Krūtų didinimo operacija ne tik suteikia geidžiamą krūtinės formą. Moterys, kurioms buvo atlikta tokia operacija, teigia, kad labai pagerėjo jų psichologinė būsena, jos įgijo daugiau pasitikėjimo savimi.

Jei galvojate apie krūtų padidinimo operaciją, registruokitės plastikos chirurgo konsultacijai.

Konsultacijos metu gydytojas įvertina pacientės kūno svorį, ūgį, sudėjimą, natūralų krūtų dydį, formą ir simetriją,  krūtų odos elastingumą,  krūtinės ląstos sienos formą ir matmenis, t. y. duomenis, nuo kurių priklausys operacijos rezultatai ir krūtų forma. Kuo tiksliau pacientė įvardija savo lūkesčius, priežastį, dėl kurios trokšta operacijos, tuo lengviau jai patarti ir drauge su gydytoju nuspręsti, ar lūkesčiai realistiški. Konsultacijos metu labai svarbu atvirai išsakyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Konsultacijos metu su plastikos chirurgu taip pat aptariami pagrindiniai krūtų padidinimo chirurginiai aspektai – operacinio pjūvio vieta ir krūtų implantų forma bei dydis.

Pjūviai gali būti atliekami trijose vietose: po krūtimi, spenelio aureolėje arba pažastyje. Pjūvio vietos parinkimas priklauso nuo pacientės pageidavimų ir pacientės kūno sudėjimo.

Krūtys didinamos implantais. Krūtų implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes.

Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu tirpalu arba silikono geliu. Jie gali būti apskriti arba lašo formos („anatominiai“). Apskriti implantai puikiai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.

Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.

Implantai būna įvairaus tūrio ir svorio. Vieni tinka siauresnę krūtinės ląstą turinčioms aukštaūgėms, kiti – platesnės ląstos, žemesnio ūgio moterims, treti – sportiško tipo jaunoms merginoms. Prisimatavus būsimų implantų modelius galima pamatyti, kaip krūtys atrodys realybėje.