Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Plastinės ir rekonstrukcinės operacijos

Plastinė operacija

Grožis suteikia pasitikėjimo savimi, o tai lemia sėkmingą bendravimą ir įsitvirtinimą visuomenėje. Plastinė chirurgija – tai išvaizdos defektų pašalinimas chirurginiu būdu. Taip pat plastinė chirurgija gali pagerinti gyvenimo kokybę, pašalindama daugelį metų kamuojančias sveikatos problemas.

Dažniausia kreipimosi į plastikos chirurgus priežastis – nepasitenkinimas savo išvaizda. Tačiau tai subjektyvus elementas, neturintis konkrečių standartų, todėl viena iš medicinos centro „Northway“ plastikos chirurgų misijų – įsiklausyti į pacientą ir suteikti jam galimybę atrodyti taip, kaip jis nori.

Populiariausios plastinės operacijos – riebalų nusiurbimas ir krūtų didinimas. Krūtinė gali būti nedidelė nuo pat gimimo, sumažėti po gimdymo arba numetus daug svorio. Sumažėjusi krūtinė daro neigiamą psichologinį poveikį ne vienai moteriai. Plastinės krūtų operacijos gali ne tik padidinti krūtinę, bet ir suteikti gražesnes formas ir proporcijas.

Plastinės operacijos atliekamos ne tik dėl gražesnės išvaizdos, dažnais atvejais – dėl sveikatos sutrikimų: įgimtų arba įgytų. Krūtinės sumažinimo operacijos padeda atsikratyti tiek nugaros skausmų, tiek psichologinio diskomforto. Nosies rekonstrukcinės operacijos pašalina funkcinius kvėpavimo ir uoslės sutrikimus. Vokų korekcijos pagerina matymo lauką. Randų šalinimas atkuria odos elastingumą po nudegimų, chirurginio gydymo bei naikina kitus po traumų likusius randus.

Prieš operaciją būtina atvykti konsultacijai pas gydytoją specialistą.

Konsultacijos metu išsiaiškinami paciento (-ės) lūkesčiai, suteikiama visa reikalinga informacija, suderinama operacijos data, aptariamos operacijos detalės, eiga ir tiksli kaina.