Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Gydymo autologinėmis kamieninėmis ląstelėmis centras

Šis metodas ypač veiksmingas negyjančių žaizdų, nudegimų ar sunkiai pagydomų ligų gydymui

Rezultatai

Ši unikali medicininė technologija, turinti CE ženklą, leidžia realiu laiku vienos operacijos metu iš paciento paimtų audinių paruošti kamieninių ir regeneratyvinių ląstelių mišinį, kuris panaudojamas regeneratyvinėje medicinoje ar plastikos chirurgijoje.

„Northway“ gydytojai dirba su JAV kompanijos „Cytori“ sistema „Celution 800“. Ši unikali medicininė technologija, turinti CE ženklą, leidžia realiu laiku vienos operacijos metu iš paciento paimtų audinių paruošti kamieninių ir regeneratyvinių ląstelių mišinį, kuris panaudojamas regeneratyvinėje medicinoje ar plastikos chirurgijoje. „Celution® 800/CRS“ įrenginys automatiškai, standartizuotai ištraukia, išplauna ir koncentruoja paciento nuosavas kamienines ir regeneracines ląsteles, kurias vėliau galima panaudoti tam pačiam asmeniui vienos chirurginės procedūros metu. Tai pirmas toks aparatas Baltijos šalyse, leisiantis medicinos ir chirurgijos centrui „Northway“ pasiūlyti pacientams pažangias regeneratyvinės medicinos paslaugas.

„Celution 800“ sistema yra naudojama iš riebalinio audinio atskirti regeneratyvines ir kamienines ląsteles, iš kurių paruoštas mišinys gali būti suleistas pacientui tos pačios operacijos metu. Regeneratyvinių ląstelių panaudojimas gali būti labai įvairus. Klinikinių tyrimų įrodyta, kad gydymas šiuo ląstelių mišiniu yra ypač naudingas pacientams, kuriems tradicinė medicina padėti negali. Tai ypač veiksminga negyjančių žaizdų, nudegimų ar sunkiai pagydomų ligų gydymui. Tyrimų metu suleidus šio mišinio aplink pažeistą vietą, toje srityje pagerėjo kraujotaka, sustiprėjo organizmo atsakas į galimus uždegimus ir taip buvo paskatintas gijimas. Kai kurie pacientai, besiskundžiantys neužsitraukiančiomis žaizdomis, po poros mėnesių džiaugėsi visišku užgijimu.

Sklerodermijos atveju pastebėta, kad naudojant šį ląstelių kokteilį padidėjo odos elastingumas, pacientams tapo lengviau judinti, lankstyti pirštus.

„Celution 800“ technologija dar galima gydyti randus moterims, kurioms pašalinus auglį buvo taikyta radioterapija. Tokie randai ypatingi tuo, kad juose įstringa daugybė nervų galūnių, o tai juos paverčia ypatingai skausmingais. Moterys, kurioms buvo pritaikytas šis gydymo būdas, džiaugėsi sumažėjusiu skausmu, suminkštėjusiais randais.

Taip pat buvo pradėtas tyrimas, siekiantis išsiaiškinti, kaip šis gydymo metodas padeda vyrams, kenčiantiems nuo erekcijos sutrikimų. Nors būtina atlikti daugiau tyrimų, kol kas sulaukta iš tiesų daug žadančių rezultatų.

Joint Commission International ligoninės standartas