Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Kardiologas Kasparas Briedis

KasparasBRIEDIS

Kardiologas

Ekspertinės sritys: Arterinė hipertenzijaĮgimtos širdies ydosIšeminė širdies ligaŠirdies vožtuvų ligos
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Kaunas, Miško g. 25A

Biografija

Išsilavinimas

2014 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos studijas, įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.
2018 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kardiologijos rezidentūros studijas, įgyta gydytojo kardiologo profesinė kvalifikacija.

Profesinė darbo patirtis

2016-2018 m., LSMUL Kauno klinikos, gydytojas asistentas intervencinės kardiologijos skyriuje.
2018 m., Humanitas Research Hospital, Milanas, Italija, gydytojas intervencinis kardiologas.
2019-2020 m., Liverpool Heart & Chest Hospital, Liverpulis, Anglija, gydytojas intervencinis kardiologas.
Nuo 2020 m. LSMUL Kauno klinikos, gydytojas kardiologas – intervencinis kardiologas.
Nuo 2022 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, lektorius.

Atlikęs daugiau kaip 300 perkateterinių širdies vožtuvų implantacijų (TAVI) bei virš 1000 perkutaninių širdies kraujagyslių intervencijų (stentavimo procedūrų). Analizuoja širdies daugiasluoksnės kompiuterinės tomografijos vaizdus, atlieka neinvazinius miokardo perfuzijos vieno fotono emisijos kompiuterinės tomografijos (SPECT) tyrimus, vertina Holterio ir ilgalaikio AKS monitoravimo duomenis, atlieka veloergometrinius bei širdies ultragarsinius tyrimus.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, seminaruose:

2019 – 2020 m., Liverpool Heart & Chest Hospital, Liverpulis, Anglija – 12 mėnesių stažuotė TAVI ir įgimtų struktūrinių širdies ydų intervencijų operacijose (prestižinės Europos Intervencinių Kardiologų Asociacijos stipendijos laimėtojas)
2019 m. Kerckhoff Klinik, Bad Nauheim, Vokietija – stažuotė TAVI procedūrose.
2018 m. Humanitas Research Hospital, Milanas, Italija – stažuotė struktūrinių širdies ydų intervencijose.
2018 m. Luzerner Kantonsspital, Lucerna, Šveicarija – stažuotė TAVI procedūruose, dviburių vožtuvų intervencijose, prieširdžių pertvaros defektų uždarymo procedūrose.
2017 m. Rambam Medical Centre, Haifa, Izraelis – mokymai sudėtingų radialinių intervencijų procedūrose.
2017 m. Krokuva, Lenkija – sudėtingų bifurkacinių stenozių ir kamieno stentavimo mokymai.

Paskelbęs daugiau kaip 50 publikacijų tarptautiniuose prestižiniuose recenzuojamose ir cituojamose mokslo leidiniuose. Daugelio tarptautinių mokslinių konferencijų pranėšėjęs JAV, Anglijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Švedijoje, Lenkijoje.

Narystės

Europos Intervencinės Kardiologijos Draugijos tikrasis narys;
Cardiovascular Research Technologies asocijuotas fakulteto narys;
Nacionalinės Intervencinės Kardiologijos Asociacijos narys;
Europos Kardiologų Draugijos narys;
Lietuvos Kardiologų Draugijos narys.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu