Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Northway Akušeris Ginekologas Rolandas Žiobakas (3)
+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu
Northway Akušeris Ginekologas Rolandas Žiobakas (3)

RolandasŽIOBAKAS

Akušeris-ginekologas, nevaisingumo gydymo specialistas

Ekspertinės sritys: Endoskopinės ginekologinės operacijosMenopauzės gydymasNevaisingumo diagnostika ir gydymas
Kalbos:LT / EN / RU
Darbo vieta:

Vilnius, S. Žukausko g. 19

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

1994 m. baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, 1995 – 1999 m. mokėsi Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto akušerijos-ginekologijos specialybės rezidentūroje.

Profesinė veikla

2000 – 2008 m. dirbo klinikinį, mokslinį ir pedagoginį darbą Vilniaus miesto universitetinėje  ligoninėje ir Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto  Akušerijos – ginekologijos klinikoje.

2009 – 2016 m. dirbo Vilniaus gimdymo namų Ginekologijos skyriaus vedėju.

Nuo 2011 m. dirba „Northway“ medicinos, chirurgijos ir vaisingumo centruose.

Patyręs specialistas nuolat tobulina savo kvalifikaciją: endoskopinės chirurgijos bei nevaisingumo diagnostikos, gydymo ir pagalbinių apvaisinimo būdų naujausių technologijų mokėsi Liubeko (Vokietija) universitetinėje ligoninėje, Varviko (Jungtinė Karalystė) universitetinėje ligoninėje, Joensu ir Helsinkio (Suomija) nevaisingumo gydymo centruose, dalyvavo tarptautiniuose endoskopinės chirurgijos ir nevaisingumo gydymo konferencijose ir seminaruose Austrijoje, Belgijoje, Danijoje, Estijoje, Ispanijoje, Italijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje, Kanadoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Suomijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje.

Gydytojas skaitė pranešimus tarptautiniuose moksliniuose kongresuose Čekijoje, Estijoje, Graikijoje, Latvijoje, Vokietijoje, kasmet dalijasi patirtimi ir skaito pranešimus Lietuvoje nevaisingumo, endoskopinės chirurgijos pritaikymo reprodukcinėje medicinoje, menopauzės temomis.

Mokomųjų knygų ir metodinių rekomendacijų: „Akušerijos ir ginekologijos praktinis vadovas” (2008 m.), „Šeimos gydytojo vadovas“ (2006 m.), „Akušerija ir ginekologija šeimos gydytojo praktikoje“ (2005 m.), „Pakeičiamosios hormonų terapijos praktinės rekomendacijos“ (2005 m.), “Nevaisingumo diagnostikos ir gydymo metodikos” (2019 m), „Health Plan for the Adult Women: Management Handbook“ (2005 m.) bendraautorius.

11-os straipsnių autorius ir bendraautorius periodiniuose medicininiuose leidiniuose.

Narystės

Gydytojas yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos (LAGD), Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos draugijos (ESHRE), Europos ginekologinės endoskopijos draugijos (ESGE), Amerikos reprodukcinės medicinos draugijos (ASRM) narys.

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu