Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

VaidaFIGORIENĖ

Klinikinė psichologė

Gydytoja konsultuoja asmenis, atsidūrusius krizinėse situacijose, išgyvenančius netektis, skyrybas, sunkumus darbe ar kasdieniniame gyvenime, turinčius bendravimo sunkumų, besiskundžiančius nuotaikos sutrikimais. Taip pat konsultuoja nevaisingumo gydymo proceso metu iškilusių sunkumų klausimais, moteris po persileidimo, nesivystančio nėštumo, vyrus, patiriančius nevaisingumo problemas.
Kalbos:LT / EN
Darbo vieta:

Klaipėda, Naujoji Uosto g. 9

+370 633 30 303 Registracija pas šį gydytoją galima tik telefonu

Biografija

Išsilavinimas

2009 m. baigė Vilniaus Universiteto psichologijos bakalauro studijas,

2011 m. baigė Vilniaus Universiteto klinikinės psichologijos magistrantūrą,

Nuo 2021 m. VšĮ Menų terapijos centre mokosi programoje “Dailės terapijos metodų taikymo galimybės”.

Profesinė veikla

Profesinė darbo patirtis nuo 2011 m.:

2011 – 2013 medicinos psichologė VšĮ Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras

2014 – dabar medicinos psichologė VšĮ Klaipėdos psichikos sveikatos centras

Patyrusi specialistė nuolat tobulina savo kvalifikaciją:

2021 04 – 06 Menas ir sveikata: įvadas į menų terapijos studijas

2021 04 – Lietuvos psichologų kongresas

2021 03 – X-oji tarptautinė Vilniaus traumų psichologijos konferencija

2020 11 – Specializuota psichologinė pagalba, taikant mokslo įrodymais grįstas intervencijas ir metodikas: trumpalaikės potrauminio streso eklektinės terapijos metodas (BEPP)

2020 11 – Psichologinės traumos ir adaptacijos sutrikimo atpažinimas bei psichologinio psichotraumatologinio įvertinimo pagrindai

2020 10 – Klinikinių ir sveikatos psichologų konferencija-2020

2020 08 – ASIST (Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai)

Narystės

Psichologė yra Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Medicinos psichologo licencija nuo 2021 m.

Straipsniai

Atsiliepimai

Visi atsiliepimai
Rasa | 2019 Gegužės 16 d.Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!
Genutė | 2019 Birželio 16 d.Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.
Ugnė | 2019 Liepos 3 d.Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.
Laura, C. | 2019 Liepos 3 d.Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...
Kazlauskas | 2019 Liepos 4 d.Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.
Laura | 2019 Liepos 16 d.Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!
Monika | 2019 Liepos 16 d.Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.
Halina M. | 2019 Liepos 16 d.Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū.
Marius B. | 2019 Liepos 16 d.Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...
Agnė J. | 2019 Liepos 16 d.Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.
Visi atsiliepimai
Visi straipsniai
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu