Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Atsiliepimai

 • Marius Bakša 32, Vilnius

  Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirma kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemažą kiekį klausimų susijusių su dantų priežiūra iš mano pusės ir davė daug patarimų kaip prižiūrėti dantis bei burnos ertmę sveikai ir teisingai, tai labai esu jai dėkingas už viską ir linkiu ateityje judėti ta pačia linkme.

 • Julija 30, Vilnius

  Buvau susižavėjusi klinika Northway dėl ypatingai malonaus aptarnavimo ir visiems pasakojau apie jį kaip apie stebuklą Lietuvos medicinos padangėje, tačiau šiandien registratorės telefonu labai nuvylė.

  Kadangi šiuo metu praeinu reabilitacijos kursą ir man paskirti sportiniai masažai, tai turėjau užrašymą apie gyd. Matulionį. Deja, savaitgalį atsinaujino labai stiprūs skausmai ir ryte skambinau į registratūrą pasikonsultuoti, gal vertėtų atšaukti masažą ir užsirašyti vėl pas neurologą, tačiau registratorė liepė skambint po 15 h ir tada pasikonsuluoti su pačiu Matulioniu, nes sujungs. Paskambinus 15 h registratorė nustebo, ko aš skambinu, jei Matulionis dirba nuo 16. Maloniai paprašiau, kad padėtų man kaip nors susisiekti su gydytoju, nes turiu problemą ir man būtina pasitarti, kaip elgtis. Registratorė pažadėjo, kad kai tik ateis gydytojas, jis su manimis susisieks. Deja, skambučio taip ir nesulaukiau. Paskambinau į registratūrą atšaukti vizito pas Matulionį (kuris turėjo įvykti 18h). Registratorė pasiteiravo, ar perrašyt kitai dienai, o man pasakius, kad nežinau, nes man pablogėjimas ir nepavyko pasikonsultuoti, ji tiesiog išbraukė mano užrašymą.

  Toks bendravimas su klientais labai nuvilia, tikrai nekelčiau didelių reikalavimų įprastai poliklinikai, tačiau po šios dienos bendravimo supratau, kad mano nemokamo šeimos gydytojo kabineto registatorė labiau pasistengia dėl pacientų negu telefonu bendravusios privačios klinikos, kurioje už kiekvieną vizitą paliekama mažiausiai 50 eurų, atstovės.

 • Agnė J. 37, Vilnius

  Šilčiausiai dėkoju gyd. Bružui, už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.

 • Vilnietė 48

  Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą operaciją gydytojui A. Makulavičiui, gydytojai anesteziologei O. Gaidelienei, visai dalyvavusiai specialistų komandai už puikiai atliktą darbą, slaugytojai S. Kirilovai - už pooperacinio periodo ramybę ir saugumą. Nenusivyliau pasirinkus Northway.

 • Gediminas Pakalnis 62, Utena

  Tai viena profesionaliausių gydytojų sutikta per mano nugyventus virš 60 m. Bendraujant su ja net nekyla minčių apie kažkokius papildomus atsiskaitymus, nes atrodo, jog kažką pasiūlęs tiesiog įžeistum tau padedantį žmogų. Tokie kaip M. Kovaitė manau kelia ir Klinikų, kuriose dirba reitingų kartelę aukštyn.

 • Solveiga Česnulaitienė 43, Alytaus raj.

  Super klinika, super specialistai ir personalas, niekad neesu to patyrusi jokioje kitoj gydymo įstaigoj. Labai dėkinga už operaciją nors dar tik kelios valandos praėjo ir negaliu atsidžiaugti ir jau naršau tinklapyje ir planuoju kitus gražinimosi etapus :)
  Visiems kuo gražiausios kloties
  AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ

 • Nijolė

  Nupširžiausia padėka anesteziologei Ernestai Ringailaitei - Šeputienei už jautrumą, atidumą, kantrybę ir profesionalumą konsultuoant mano 85 m tėvelį.

 • Ramune 39

  Noriu padekoti Gydytojui G. Vilkeviciui ir visai komandai uz kovo 13d. atlikta operacija. Nuostabus gydytojas ir demesingos seseles. Taip pat nuosirdus Aciu anesteziologei. Sekmes Jums.

 • Andrius 31

  Noreciau padekoti gydytojui M. Sakaliniui uz profesionalu darba operacijos metu, konsultacijas ir patarimus.

 • Irmina

  Norėčiau paliki teigiamą atsiliepimą kineziterapeutei Neridai Kidulaitienei. Mes lankome baseiną su vaiku ir esame labai patenkinti jos darbu. Matosi, kad žmogus žino ką daro ir dirba tikrai nuoširdžiai. Sėkmės jai darbuose!!!!

Rašyti atsiliepimą

 • * — žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina
Joint Commission International ligoninės standartas