Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Atsiliepimai

 • Vilnietė 48

  Nuoširdžiai dėkoju už sėkmingai atliktą operaciją gydytojui A. Makulavičiui, gydytojai anesteziologei O. Gaidelienei, visai dalyvavusiai specialistų komandai už puikiai atliktą darbą, slaugytojai S. Kirilovai - už pooperacinio periodo ramybę ir saugumą. Nenusivyliau pasirinkus Northway.

 • Gediminas Pakalnis 62, Utena

  Tai viena profesionaliausių gydytojų sutikta per mano nugyventus virš 60 m. Bendraujant su ja net nekyla minčių apie kažkokius papildomus atsiskaitymus, nes atrodo, jog kažką pasiūlęs tiesiog įžeistum tau padedantį žmogų. Tokie kaip M. Kovaitė manau kelia ir Klinikų, kuriose dirba reitingų kartelę aukštyn.

 • Solveiga Česnulaitienė 43, Alytaus raj.

  Super klinika, super specialistai ir personalas, niekad neesu to patyrusi jokioje kitoj gydymo įstaigoj. Labai dėkinga už operaciją nors dar tik kelios valandos praėjo ir negaliu atsidžiaugti ir jau naršau tinklapyje ir planuoju kitus gražinimosi etapus :)
  Visiems kuo gražiausios kloties
  AČIŪ AČIŪ AČIŪ AČIŪ

 • Nijolė

  Nupširžiausia padėka anesteziologei Ernestai Ringailaitei - Šeputienei už jautrumą, atidumą, kantrybę ir profesionalumą konsultuoant mano 85 m tėvelį.

 • Ramune 39

  Noriu padekoti Gydytojui G. Vilkeviciui ir visai komandai uz kovo 13d. atlikta operacija. Nuostabus gydytojas ir demesingos seseles. Taip pat nuosirdus Aciu anesteziologei. Sekmes Jums.

 • Andrius 31

  Noreciau padekoti gydytojui M. Sakaliniui uz profesionalu darba operacijos metu, konsultacijas ir patarimus.

 • Irmina

  Norėčiau paliki teigiamą atsiliepimą kineziterapeutei Neridai Kidulaitienei. Mes lankome baseiną su vaiku ir esame labai patenkinti jos darbu. Matosi, kad žmogus žino ką daro ir dirba tikrai nuoširdžiai. Sėkmės jai darbuose!!!!

 • Dainius

  Noriu padėkoti daktarei Reginai Balčiūnienei ir jos sesutei už suteiktą profesionalią pagalbą man ir mano dviems dukroms, esant sudėtingai situacijai.

 • Laba diena, Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gydytojai Vilmai Dauderienei bei visam personalui už puikų darbą. Su gydytoja V.Dauderiene pirmą kartą susitikau šią liepą, kaip suabejojau iki tol gautomis rekomendacijomis ir prognozėmis kitame medicinos centre. Ieškodama „antros nuomonės“ ir paklausiusi draugų rekomendacijų kreipiausi į gydytoją V.Dauderienę. Nuo pat pirmo vizito įspūdis buvo labai geras – profesionalus, dalykiškas, aiškus bendravimas ir žmogiškas rūpestis įkvėpė pasitikėjimą. Sudėtinga, kelias valandas trukusi operacija buvo atlikta nepriekaištingai, tai patvirtino ir vėlesni tyrimai. Džiaugiuosi, kad Jūsų klinikoje suradau „savo“ gydytoją, kurią dabar pati rekomenduoju savo draugams. Linkiu tolesnės sėkmės Jūsų klinikai.

 • Marija 47

  Dėkoju gydytojui A.Makulavičiui ir visai gydytojų bei slaugytojų komandai už profesionaliai ir kokybiškai atliktą darbą. Patiko adekvatus dėmesingumas, greitas reagavimas į paciento poreikius, pooperacinio periodo ramybė ir komfortas, optimaliai parinkta paslaugų apimtis. Noriu padėkoti gydytojai anesteziologei O.Gaidelienei už gilų miegą ir lengvą pabudimą, slaugytojai A.Orševskai už mielą šypseną, malonų aptarnavimą ir efektyvią pooperacinę priežiūrą

Rašyti atsiliepimą

 • * — žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina
Joint Commission International ligoninės standartas