Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Atsiliepimai

 • Ugnė 35, Vilnius

  Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.

 • Laura, C.

  Zydrunas Zeba - Vaisingumo klinika
  ....Tai gydytojas tikrąją to žodžio prasme.
  Tai ypač svarbu kai klausimas eina apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunku ir sudetinga IVF kelia).
  Tai gydytojas, kuris supratingas, maloniai, ramiai, kantriai tavęs išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl tolimesnių procedūrų (ne visos imanomos proceduros is kazkokio saraso bet tik tikrai pacientui reikalingos proceduros pagal individualia situacija atsizvelgiant i busimos mamos ir vaikucio sveikata).
  Visada operatyviai ir sklandžiai atsako į kylančius klausimus bei abejones dėl tolimesnių veiksmų ar tyrimo rezultatų (buvau rami ir uztikrinta kad bet kuriuo metu galiu susisiekti su gydytoju per SMS - patikekite tai labai svarbu nes IVF kelias tikrai sudetingas ir klausimu kils be galo daug...)
  Tai profesionalus ir savo profesiją išmanantis gydytojas, kurio nuoseklus ir kruopštus darbas davė rezultatų iš pirmo karto.
  Jis sugeba kompetentingai vadovauti nuostabiai komandai (embriologe, anesteziologe, ir sesutės), kurios darnaus bendradarbiavimo rezultatas - NĖŠTUMAS.
  Rekomenduoju visoms moterims kurios turi problemų dėl pastojimo kreiptis būtent į šį gydytoją ir kuo greiciau!

 • Kazlauskas 40, Vilnius

  Didelis ACIU sesutei Giedrei uz jos sugaista laika po darbo del mano sveikatos problemu ir daktarei Astai Mastaviciutei.Pati geriausia komanda.

 • Laura

  Rekomenduojam, kam aktualu, estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!

 • Monika 24, Vilnius

  Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją, ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip patlabai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.

 • Daniel Solomon 38, Vilnus

  Great clinic even by the standards of a Canadian expat : state of the art equipment, highly professional doctors, caring and friendly nurses , efficient admin. . Warmest thanks to surgeon Deividas Narmontas for the hernia surgery .

 • Halina Markeviciene

  Dekoju nuostabiai gydytojai Astai Mastaviciutei uz gydyma ir prieziura,uz nuosirdu bendravima.Gydytoja pas kuria lankiausi su pasitikejimu ir visada zinojau,kad suteiks pagalba.Nuosirdus ACIU ir labai gailla,kad nebegalesiu pas Jus lankytis nes vykstu gyventi i Druskininkus.Linkiu ko geriausios sekmes,

 • Marius Bakša 32, Vilnius

  Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirma kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemažą kiekį klausimų susijusių su dantų priežiūra iš mano pusės ir davė daug patarimų kaip prižiūrėti dantis bei burnos ertmę sveikai ir teisingai, tai labai esu jai dėkingas už viską ir linkiu ateityje judėti ta pačia linkme.

 • Julija 30, Vilnius

  Buvau susižavėjusi klinika Northway dėl ypatingai malonaus aptarnavimo ir visiems pasakojau apie jį kaip apie stebuklą Lietuvos medicinos padangėje, tačiau šiandien registratorės telefonu labai nuvylė.

  Kadangi šiuo metu praeinu reabilitacijos kursą ir man paskirti sportiniai masažai, tai turėjau užrašymą apie gyd. Matulionį. Deja, savaitgalį atsinaujino labai stiprūs skausmai ir ryte skambinau į registratūrą pasikonsultuoti, gal vertėtų atšaukti masažą ir užsirašyti vėl pas neurologą, tačiau registratorė liepė skambint po 15 h ir tada pasikonsuluoti su pačiu Matulioniu, nes sujungs. Paskambinus 15 h registratorė nustebo, ko aš skambinu, jei Matulionis dirba nuo 16. Maloniai paprašiau, kad padėtų man kaip nors susisiekti su gydytoju, nes turiu problemą ir man būtina pasitarti, kaip elgtis. Registratorė pažadėjo, kad kai tik ateis gydytojas, jis su manimis susisieks. Deja, skambučio taip ir nesulaukiau. Paskambinau į registratūrą atšaukti vizito pas Matulionį (kuris turėjo įvykti 18h). Registratorė pasiteiravo, ar perrašyt kitai dienai, o man pasakius, kad nežinau, nes man pablogėjimas ir nepavyko pasikonsultuoti, ji tiesiog išbraukė mano užrašymą.

  Toks bendravimas su klientais labai nuvilia, tikrai nekelčiau didelių reikalavimų įprastai poliklinikai, tačiau po šios dienos bendravimo supratau, kad mano nemokamo šeimos gydytojo kabineto registatorė labiau pasistengia dėl pacientų negu telefonu bendravusios privačios klinikos, kurioje už kiekvieną vizitą paliekama mažiausiai 50 eurų, atstovės.

 • Agnė J. 37, Vilnius

  Šilčiausiai dėkoju gyd. Bružui, už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.

Rašyti atsiliepimą

 • * — žvaigždute pažymėtus laukus pildyti būtina