Paskelbti „Northway“ vaisingumo centro 2018 m. rezultatai

Mielieji,

Vaisingumo centro „Northway“ rezultatai ir toliau džiugina – po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastoja kas antra moteris, o kumuliacinis nėštumų dažnis (tikimybė pastoti per 2 metus) – net 77 procentai!

Didžiuojamės Vaisingumo centro komandos 2018-ais metais pasiektais rezultatais ir dalinamės jais su jumis>> 2018 m. rezultatai

 

Paskelbti “Northway” vaisingumo centro 2018 m. I ketv. rezultatai

,,Northway“ vaisingumo centro komanda įvertino 2018 metų I ketvirčio rezultatus.
Pasak centro vadovės gydytojos akušerės-ginekologės Redos Žiobakienės,
pasiekimai iš tiesų džiuginantys – po IVF/ICSI procedūrų pastojo 56 procentai pacienčių, po atšildytų embrionų patalpinimo – net 61 procentas.
Didžiuojamės Vaisingumo centro komanda!

Vaisingumo centre „Northway“ atlikta pirmoji pagalbinio apvaisinimo donoro sperma procedūra

Procedūra atlikta panaudojus pacientų pasirinkto donoro spermą iš “Northway” spermos banko.

Spermos donorystės programa – tai išeitis poroms, negalinčioms susilaukti kūdikio dėl vyro nevaisingumo.

Spermos donorai yra kruopščiai atrenkami, vertinama jų fizinė bei psichinė sveikata, atliekami išsamūs sveikatos tyrimai.

Spermos donorystės programa yra anoniminė. Pora negali susitikti su savo donoru ar pamatyti jo nuotraukos, tačiau gali žinoti donoro amžių, ūgį, svorį, plaukų ir akių spalvą, kraujo grupę ir Rh faktorių, informaciją apie socialinį gyvenimą.

Pagalbinio apvaisinimo donoro sperma procedūros metu pasirinkto anoniminio donoro spermatozoidai perkeliami į moters gimdą.

Besikreipiančiai porai garantuojamas visiškas anonimiškumas.

Poras, pageidaujančias  pasinaudoti spermos banko paslaugomis, kviečiame atvykti į vaisingumo centro „Northway“ gydytojo akušerio ginekologo konsultaciją.

Registruokitės tel. 8 5 2644466

Spermos donorystės programa – tai išeitis poroms, negalinčioms susilaukti kūdikio dėl vyro nevaisingumo problemos

Spermos donorai yra kruopščiai atrenkami, vertinama jų fizinė bei psichinė sveikata, atliekami išsamūs sveikatos tyrimai.

Spermos donorystės programa yra anoniminė. Pora negali susitikti su savo donoru ar pamatyti jo nuotraukos, tačiau gali žinoti donoro amžių, ūgį, svorį, plaukų ir akių spalvą, kraujo grupę ir Rh faktorių, informaciją apie socialinį gyvenimą.

Pagalbinio apvaisinimo donoro sperma procedūros metu anoniminio donoro spermatozoidai perkeliami į moters gimdą.

Besikreipiančiai porai garantuojamas visiškas anonimiškumas.

Poras, pageidaujančias pasinaudoti spermos banko paslaugomis, kviečiame atvykti į vaisingumo centro „Northway“ gydytojo akušerio ginekologo konsultaciją.

Registruokitės tel. 8 5 2644466

„Northway“ medicinos centrui atnaujinta pagalbinio apvaisinimo licencija

Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūrai veiklai tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos direktoriaus 2017 m. kovo mėn. 30 d. įsakymu „Northway“ medicinos centrui atnaujinta pagalbinio apvaisinimo licencija ir suteikta teisė teikti lytinių ląstelių banko paslaugą!

Nuo šiol esame pirmoji Vilniuje licencijuota privati klinika, teikianti pagalbinio apvaisinimo ir lytinių ląstelių banko paslaugas. Licencija užtikrina, kad pagalbinio apvaisinimo procedūros mūsų centre atliekamos saugiai bei kokybiškai. Galime padėti ne tik poroms, turinčioms vaisingumo sutrikimų, bet ir onkologiniams pacientams, siekiantiems išsaugoti savo ląsteles prieš gydymą.

Vaisingumo centro “Northway” embriologė Vaida Simanavičienė sėkmingai apgynė daktaro disertaciją

Vaisingumo centro “Northway” embriologė Vaida Simanavičienė š. m. kovo 7 d. VU Biotechnologijos institute sėkmingai apgynė daktaro disertaciją tema „Žmogaus papilomos viruso molekulinė diagnostika ir paplitimo tyrimai” ir įgijo mokslų daktarės laipsnį.

Embriologė Vaida Simanavičienė

Vaida yra Europos žmogaus reprodukcijos ir embriologijos, Baltijos šalių vaisingumo ir Lietuvos biochemikų draugijų narė, daugelio mokslinių publikacijų bendraautorė. Didžiuojamės mūsų darbuotoja ir linkime sėkmės darbuose bei nuolatinio tobulėjimo.

Baseinas vėl veiks nuo sausio 11 dienos

„Northway“ Reabilitacijos ir sveikatingumo centre veikiantis baseinas vėl atidaromas nuo sausio 11 dienos.

Laukiame Jūsų šiuose užsiėmimuose:

  • kineziterapija vandenyje,
  • kūdikių plukdymas,
  • vaikų mankšta vandenyje,
  • nėščiųjų mankšta vandenyje.

Į užsiėmimus registruokitės telefonu: 8(5)2644466.

baseinas vaikams

„Northway“ Vaisingumo centre – naujas spermos genetinis tyrimas, parodantis DNR brandumą

Hialurono prisijungimo tyrimas ( HBA )- spermos analizė, paremta hialurono rūgšties (HA) prisijungimo reakcija.

Spermos hialurono rūgšties prisijungimo reakcija – tai:

Greitas ir objektyvus spermos kokybės įvertinimas;

Patikimas spermatozoido brandumo ir DNR vientisumo tyrimas;

PICSI® procedūros tikslingumo nustatymas.

Hialurono rūgšties prisijungimo analizė yra svarbi vyrų nevaisingumo priežaščių tyrime. Tik brandūs spermatozoidai su išsivysčiusiais hialurono rūgšties receptoriais gali jungtis prie medžiaga padengtos plokštelės paviršiaus. Prisijungimo reakcija rodo, kokia yra subrendusių spermatozoidų dalis mėginyje (HBA %).

Nustatyta, kad HBA yra naudingas nustatant spermatozoidų gebėjimą apvaisinti kiaušialąstes ir padeda atskirti mėginius, kuriems tikslinga atlikti fiziologinę intracitoplazminę spermatozoidų injekciją ( PICSI).

HBA tyrimas padeda reikšmingai sumažinti persileidimų rodiklius.

Įrodyta, kad derinant HBA diagnostines galimybes ir HA- spermos atrinkimo galimybes PISCI metodu buvo pagerintas klinikinis nėštumų rodiklis. Taip pat reikšmingai sumažėjo persileidimų skaičius pacientų, kuriems nustatyta žema HBA tyrimo reikšmė (≤65%), grupėje.

„Northway“ Vaisingumo centro pasiekti rezultatai lenkia daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus

Įvertinę keturių mėnesių (2015 m. lapkritis ir gruodis bei 2016 m. sausis ir vasaris) atšildytų embrionų perkėlimo į gimdą rezultatus, galime pasidžiaugti, jog klinikinių nėštumų dažnis siekia net 50%. Tai ypač geras rezultatas, lenkiantis daugelio Lietuvos ir Europos klinikų sėkmės procentus. Šiuo laikotarpiu buvo atlikti 13 embrionų atšildymų. 12 atveju „greito šaldymo“ (vitrifikacijos) būdu užšaldyti ir vėliau atšildyti embrionai sėkmingai išgyveno, deja, vienos pacientės nustojo vystytis. Po dvylikos atliktų embrionų perkėlimo į gimdą procedūrų, pastojo šešios moterys. Iš jų keturiais atvejais buvo atliktas 5 dienų embrionų (blastocistos stadijoje) šaldymas – atšildymas, dviem atvejais moterys pastojo po ankstyvų embrionų (trijų dienų) implantacijos. Daugiau apie vitrifikaciją galite paskaityti čia.