Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Ginekologinės operacijos

Estetinės ginekologinės operacijos

Lytinių lūpų plastika

Gydytojas prieš operaciją aptaria su paciente galimus lytinių lūpų korekcijos variantus ir parenka pacientės lūkesčius labiausiai priimtiną modelį. Dezinfekavęs lyties organus, gydytojas atlieka lytinių lūpų mažinimą skalperio ir koaguliatoriaus pagalba. Žaizdos yra susiuvamos tirpstanciais vikrilo siūlais. Galutinį operacijos efektą rekomenduojama vertinti po 2 mėn., kuomet visiškai sugyja žaizdos pjūvio vietose. Po operacijos randų nelieka, operuota vieta tampa neatskiriama nuo sveikų audinių.

Operacijos trukmė iki 1.5 – 2 val.  Nuskausminimas gali būti vietinis arba bendrasis, priklausomai nuo pacientės pageidavimų ir gydytojo rekomendacijų.  Paprastai rekomenduojamas intraveninis nuskausminimas.

Po operacinis gyjimas priklauso nuo pacientės inividualaus organizmo atsako, tačiau įprastai pirmą parą po operacijos rekomenduojami gydytojo paskirti vaistai nuo skausmo. Po operacijos paskiriami 3 kontroliniai vizitai gyjimo procesui vertinti. Laikotarpis iki visiško sugyjimo užtrunka 2 mėnesius. Šiuo laikotarpiu nerekomenduojama maudytis vandens telkiniuose.

Makšties sienos plastika

Operacijos tikslas – atstatyti makšties anatomiją, esant makšties sienelių su šlapimo pūsle nusileidimui. Dėl sunkaus fizinio krūvio, gimdymų ar anatominių organizmo ypatumų leidžiantis makšties sienelėms, kartu dažnai slenka žemyn ir šlapimo pūslė, tiesioji žarna. Šios operacijos metu atidalinama makšties gleivinė, šlapimo pūslė kartu su makšties sienele pakeliama, ją fiksuojant sintetiniu tinkleliu. Operacija atliekama taikant regioninę (spinalinę) nejautrą. Pooperacinė slauga trunka 1 parą.

Po šios operacijos labai svarbu laikytis režimo – apie 2-3 mėnesius nekelti, nenešti  sunkių daiktų, nedirbti sunkaus fizinio darbo. Sėkmingam rezultatui užtikrinti tinklelis turi prigyti toje vietoje, kur jis yra įdėtas, nepasislinkti. Tiek pat rekomenduojama tiek pat laiko neturėti lytinių santykių, neatlikti tyrimų pro makštį. 

Mėnesį po operacijos reikia naudoti makšties žvakutes, kurias paskiria operavęs gydytojas,  5-7 dienas vartoti antibiotikus.

Po operacijos paskiriami 3 kontroliniai vizitai gyjimo procesui vertinti – po 3, 6 ir 12 mėn.

Paslaugų kainos
Akušerių ginekologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo akušerio ginekologo konsultacija 75 €
Akušerio ginekologo med. dr. konsultacija 85 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija dėl nevaisingumo 90 €
Pakartotinė gydytojo akušerio ginekologo konsultacija 55 €
Pakartotinė akušerio ginekologo med. dr. konsultacija 70 €
Ginekologinių tyrimų atsakymų komentavimas, gydymo paskyrimas 40 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 150 €
Estetinė ginekologija (operacijos)
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Lytinių lūpų plastika 1450 €414,96 €1035-1165 €
Lytinių lūpų korekcija 1300 €0 €1300 €
Makšties sienos plastika1858 €1157,32 €700-1130 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Rolandas ŽIOBAKAS

Akušeris ginekologas Išsamiau

Vilma DAUDERIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Lina LENKUTYTĖ-MATKEVIČIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Edita VENSKIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu