Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Kitos ginekologinės operacijos

Kitos operacijos

Frakcinė gimdos abrazija

Ginekologinio patikrinimo metu kartais diagnozuojami gimdos kaklelio arba gimdos polipai. Fiziškai moteris gali ir nejausti polipų egzistavimo, todėl neretai jie aptinkami tik profilaktinio patikrinimo metu. Prasidėjus menopauzei rekomenduotina gimdos gleivinės būklę vertinti nors kartą metuose, nes būtent šiame amžiuje dažniausiai diagnozuojamas gimdos gleivinės išvešėjimas. Laiku jo negydant, gali išsivystyti gimdos gleivinės vėžiniai susirgimai. Šalinant polipus, tikslinga kartu atlikti ir frakcinę gimdos abraziją. Taigi pagrindinis šios operacijos tikslas – laiku nustatyti polipų, gimdos kaklelio kanalo ar gimdos gleivinės ikivėžinius pokyčius.

Operacijos trukmė iki 20 min., nuskausminimas gali būti vietinis arba bendrasis, priklausomai nuo pacientės pageidavimų ir gydytojo rekomendacijų. Operaciją rekomenduojama atlikti pirmoje mėnesinių ciklo pusėje. Menopauzės atveju operacijos laikas parenkamas individualiai. Pooperacinis apsauginis režimas trunka 7-10 dienų. Jo metu rekomenduojama maudytis tik duše, neužsiimti aktyviu sportu, susilaikyti nuo lytinių santykių iki 10 dienų. Vykti į keliones, aktyviau leisti laisvalaikį patartina praėjus ne mažiau nei 10 dienų po operacijos.

Vulvos ir makšties gerybinių navikų šalinimas

Vulvoje (makšties prieangyje), o taip pat makštyje, kartais susiformuoja gerybiniai augliai. Neretai jie sukelia diskomfortą lytinių santykių metu. Tokiais atvejais rekomenduojama darinį šalinti operaciniu būdu. Palankiausia operaciją atlikti kuo greičiau po mėnesinių, kad iki sekančių sugytų žaizda. Operacijos trukmę lemia darinio vieta, dydis, gylis. Nekomplikuoto darinio atveju chirurgui užtenka 30 min., sudėtingesnė intervencija pareikalaus ir 1 val. Operacijos metu naudojamas bendrasis nuskausminimas – intravenine nejautra. Vietinė nejautra gali būti taikoma tik tais atvejais, kai auglys vystosi vulvoje.

Pooperacinis apsauginis režimas trunka 7-10 dienų. Jo metu rekomenduojama maudytis duše, neužsiimti aktyviu sportu, iki kitų menstruacijų atsisakyti lytinių santykių. Vykti į keliones, aktyviau leisti laisvalaikį patartina praėjus ne mažiau nei 10 dienų po operacijos. Kiekvienas pašalintas darinys tiriamas histologiškai. Kitus būtinus atlikti tyrimus iki operacijos nurodo gydytojas konsultacijos metu.

Bartolinio liaukos cistos atvėrimas, šalinimas, išvertimas

Bartolinio liauka yra porinis organas. Kartais vienoje iš liaukų (labai retais atvejais – abiejose), išsivysto uždegimas. Negydant susiformuoja pūlinys, kuriam tenka taikyti operacinį metodą. Susiformavus Bartolinio liaukos cistai, stengiamasi išsaugoti sveikąją liaukos dalį ir pagal tai parenkamas operacijos būdas: atvėrimas, ertmės drenavimas ar marsupializacija (kraštų išvertimas). Marsupializacija dažniausiai atliekama kartojantis uždegiminiams procesams.

Pilno ar dalinio gimdos iškritimo operacinis gydymas

Esant pilnam iškritimui šalinama gimda ir kartu atliekamos makšties ir tarpvietės plastinės operacijos. Gydytojui diagnozavus dalinį gimdos iškritimą jaunai pacientei, atliekamos gimdą išsaugančios operacijos. Jų metodiką, trukmę moteris sužino konsultacijos metu. Atliekant minėtą operaciją naudojamas regioninis (spinalinis) ar bendrasis nuskausminimas.

Operacija gali trukti nuo 1 val. 30 min. iki 2 val. Gijimo trukmė – 6 savaitės. Pooperaciniu periodu galima atlikti lengvą mankštą, pirmas 7-10 dienų patartina maudytis tik duše. Rekomenduotina aktyvius darbus planuoti nuo šeštos pooperacinės savaitės.

Gimdos kaklelio operacijos

Gimdos kaklelio operacinis gydymas reikalingas normalios gimdos kaklelio anatomijos atstatymo atveju. Pokyčius gimdos kaklelyje gali sukelti gimdymas. Jo metu įvyksta plyšimai, kurie ne visada sugyja, išlieka pažeistas gimdos kaklelis. Likę gilūs plyšimai gali įtakoti gimdos kaklelio ligų vystymąsi, apsunkinti kito nėštumo eigą (vaisiaus išnešiojimą). Tokioms pacientėms negalima pritaikyti kontraceptinio metodo – gimdos spiralės. Tokiais atvejais rekomenduojama atlikti gimdos kaklelio plastinę operaciją, atstatančią kaklelio anatomiją.

Gimdos kaklelio ikivėžinių susirgimų diagnostikai dažnai atliekamos diagnostinės ir gydomosios gimdos kaklelio konizacijos. Ambulatoriškai diagnozavus gimdos kaklelio displaziją (CIN1, CIN2) t.y. aptikus ikivėžinius pakitimus, atliekama gimdos kaklelio konizacija (pakitusių audinių šalinimas). Kiekvienu atveju operacijos metodas ir taktika aptariama individualiai, įvertinant rizikos laipsnį, pokyčius gimdos kaklelyje.

Iki operacijos atliekami klinikiniai tyrimai, gydoma makšties ir gimdos kaklelio infekcija, jei ji yra. Pooperacinis gimdos kaklelio gijimas trunka 4-6 savaites, todėl geriausias operacijos laikas – iš karto po mėnesinių ciklo. Atlikus operaciją, minėtu laikotarpiu negalimi lytiniai santykiai, patartina maudytis tik duše, vengti sunkių fizinių darbų. Kartais papildomai skiriamos makšties žvakutės.

Paslaugų kainos
Akušerių ginekologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo akušerio ginekologo konsultacija 65 €
Akušerio ginekologo med. dr. konsultacija 75 €
Gydytojo akušerio – ginekologo konsultacija dėl nevaisingumo 80 €
Pakartotinė gydytojo akušerio ginekologo konsultacija 55 €
Pakartotinė akušerio ginekologo med. dr. konsultacija 60 €
Ginekologinių tyrimų atsakymų komentavimas, gydymo paskyrimas 35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 130 €
Kitos ginekologinės operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Cistos punkcija ir biopsija ultragarso kontrolėje1172 €752,15 €420-535 €
Endoskopinė endometriumo abliacija terminiu gimdos balionu981 €926,41 €55-915 €
Vulvos gerybinių navikų šalinimas, histologinis tyrimas782 €372,04 €410-525 €
Makšties gerybinių navikų šalinimas, histologinis tyrimas782 €372,04 €410-525 €
Priekinės makšties sienelės atstatymas per makštį panaudojant sintetinį implantą2633 €1043,32 €1590-1705 €
Makšties pažeidimo ekscizija 731 €401,45 €330-445 €
Bartolino liaukos cistos pašalinimas732 €372,04 €360-475 €
Gimdos kaklelio konizacija, gimdos kaklelio diatermokonizacija, gimdos kaklelio ekscizija932 €372,04 €560-675 €
Gimdos kaklelio amputacija 836 €476,44 €360-475 €
Gimdos kaklelio biopsija702 €372,04 €330-445 €
Frakcinė gimdos abrazija832 €331,60 €500-615 €
Mergystės plėvės incizija381 €111,03 €270-385 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą, rekomenduojame peržiūrėti savo draudimo sąlygas, nes nuo to gali priklausyti galutinė Jūsų mokama operacijos kainos dalis, nepatenkanti į turimo draudimo sąlygas.

Operacijas atliekantys gydytojai

Rolandas ŽIOBAKAS

Akušeris ginekologas Išsamiau

Vilma DAUDERIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Lina LENKUTYTĖ-MATKEVIČIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Edita VENSKIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Diana PLĖŠTYTĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Diana JATUŽIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa 59
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė 31
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė 35, Vilnius
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas 40, Vilnius
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika 24, Vilnius
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina Markeviciene
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius Bakša 32, Vilnius
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J. 37, Vilnius
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu