Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Hemorojaus ir išangės srities operacijos

Hemorojaus šalinimo operacijos

Tai chirurginė operacija, dažniausiai taikoma esant III, IV laipsnio hemorojui (kai hemorojiniai mazgai išvirtę į paviršių). „Northway” medicinos centre Vilniuje hemorojaus gydymo operacijos atliekamos atviru būdu, LigaSure technologija ir lazeriu. Rekomenduojame pastebėjus pirmuosius hemorojaus simptomus nedelsti ir registruotis į gydytojo proktologo konsultaciją, kuris rekomenduos geriausią ir tinkamiausią Jums gydymo būdą.

Hemorojaus gydymas lazeriu (lazerinė hemoroidektomija)

Šiuo būdu gydomi I-III laipsnio hemorojiniai mazgai (kai kada ir IV laipsnio, kai nėra išreikšto išorinio komponento (mazgai nestipriai iškritę į išorę). Paprastai operacija atliekama vietinėje ar bendrinėje nejautroje. Operacijos metu lazerine styga punktuojamas kiekvienas hemorojinis mazgas ir lazerio spinduliu iš vidaus suvirinamas išgarinant vandenį, virš mazgo paliekant sveiką ir nepažeistą gleivinę, turinčią daug jutiminių receptorių.

Po operacijos pacientas paprastai po keleto valandų gali vykti į namus. Pooperacinis periodas neskausmingas, tik kartais gali būti jaučiamas nežymus tempimas išangės srityje. Šios operacijos privalumas – greitas grįžimas į darbą ir įprastą gyvenimo ritmą (po 1-2 savaičių).

Hemorojaus šalinimo operacija naudojant LigaSure technologiją

Medicinos centre “Northway” atliekamos hemorojaus operacijos, naudojant pažangią minkštųjų audinių chirurgijai skirtą LigaSure technologiją. Tai unikali audinių suspaudimo ir energijos tiekimo kombinacija, leidžianti pasiekti patikimą kraujagysių koaguliaciją (kraujo sukrešėjimą užkemšant) ir audinių sujungimą sulydant.

Naudojant šią metodiką sutrumpėja operacijos ir paciento buvimo narkozėje ir ligoninėje laikas (pacientas išleidžiamas namo tą pačią dieną), sumažėja pooperacinių komplikacijų rizika, ženkliai mažesnis pooperacinis skausmas, trumpesnis sveikimo periodas. Šis metodas gali būti alternatyva lazerinei operacijai, kai tokio metodo jau negalima pritaikyti dėl didelio laipsnio hemorojaus, o norima tokio paties pooperacinio komforto.

Hemorojaus šalinimo operacija atviru būdu (atvira hemoroidektomija)

Atliekama esant užleistai ligos eigai, esant III ir IV laipsnio hemorojiniams mazgams, kai mazgai iškritę į išorę. Šios operacijos privalumas – labai nedidelė atsinaujinimo rizika. Neigiami aspektai – didesnis pooperacinis skausmas, 2-3 savaites trunkantis diskomfortą sukeliantis pooperacinis laikotarpis dėl ilgo žaizdų gijimo.

Incizija ir trombektomija dėl trombuoto išorinio hemorojinio mazgo

Tai invazinė chirurginė operacija, kurios metu padarius pjūvį pašalinamas trombas arba visas trombuotas hemorojinis mazgas. Laiku nesigydant, dėl hemorojaus išsivysčiusi trombozė gali sukelti infarktą, insultą.

Paslaugų kainos
Proktologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo proktologo konsultacija 85 €
Pakartotinė gydytojo proktologo konsultacija dėl tos pačios ligos 50 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €
Proktologo konsultacija su anoskopija 115 €
Pakartotinė proktologo konsultacija su anoskopija 95 €
Proktologo konsultacija su rektoskopija 140 €
Pakartotinė proktologo konsultacija su rektoskopija 115 €

Svarbu: prieš proktologo konsultaciją reikalingas specialus pasiruošimas. Daugiau informacijos rasite čia (Proktologiniai tyrimai).

Hemorojaus operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Hemorojaus šalinimo operacija naudojant LigaSure technologiją1681 €630,22 €990-1180 €
Hemorojaus šalinimo operacija lazeriu (lazerinė hemoroidektomija)1541 €630,22 €910-1120 €
Hemorojaus šalinimo operacija atviru būdu (atvira hemoroidektomija)1591 €630,22 €960-1090 €
Ligatūros keitimas ir veržimas po ekscizijos866 €630,22 €235-365 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Deividas NARMONTAS

Bendrasis, abdominalinis chirurgas, koloproktologas Išsamiau

Doc. dr. Audrius DULSKAS

Bendrosios chirurgijos gydytojas, koloproktologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu