Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Hemorojaus ir išangės srities operacijos

Išangės srities ir kitos operacijos

Polipų šalinimo operacija (išangės ir išangės srities)

Tai darinių, susiformavusių išangės, tiesiosios žarnos ar kitų virškinimo organų srityse, šalinimas chirurginiu būdu. Polipai yra nepiktybiniai dariniai, tačiau negydant ilgainiui gali išsivystyti vėžys.

Išangės srities perteklinės odos šalinimas (ekscizija) ir plastika

Tai chirurginė operacija, kurios metu pašalinama perteklinė audinio dalis.

Išangės srities kondilomatozės šalinimas

Tai gumbelių, baltos spalvos auglių, išplitusių nuo lytinių organų iki išangės srities, šalinimas juos išpjaunant arba uždeginant. Kondilomatozė plinta lytiniu keliu.

Paraproktito ir vidinės fistulės šalinimas (ekscizija)

Tai paraproktito suformuotų pūlinių ir uždegimo sukelto pūlingo kanalo, susiformavusio tiesiojoje žarnoje, pašalinimas. Paraproktitas – infekcijos sukeltas aplink išangę ir tiesiąją žarną esančių audinių uždegimas, kurio metu susiformuoja pūlinys. Ligos simptomai: skausmas sėdint, kosint, karščiavimas, silpnumas. Paraproktitas gydomas tik chirurginiu būdu.

Uodegikaulio pilonidinės cistos šalinimas

Tai uodegikaulio gale aptinkamos cistos, kurią užpildžiusi košės pavidalo masė, šalinimas chirurginiu būdu.

Uodegikaulio pilonidinės cistos šalinimas lazeriu

Moderniausias mažai invazyvus ir nežalojantis uodegikaulio pilonidinės cistos chirurginis gydymas.

Išangės fistulės suardymas lazeriu

Moderniausias mažai invazyvus ir nežalojantis išangės rauko (apsaugo nuo išmatų nelaikymo) išangės fistulių gydymo metodas.

Paslaugų kainos
Proktologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo proktologo konsultacija 75 €
Pakartotinė gydytojo proktologo konsultacija dėl tos pačios ligos 45 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 150 €
Proktologo konsultacija su anoskopija 100 €
Pakartotinė proktologo konsultacija su anoskopija 85 €
Proktologo konsultacija su rektoskopija 125 €
Pakartotinė proktologo konsultacija su rektoskopija 100 €

Svarbu: prieš proktologo konsultaciją reikalingas specialus pasiruošimas. Daugiau informacijos rasite čia (Proktologiniai tyrimai).

Išangės srities ir kitos operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Polipų šalinimo operacija (išangės ir išangės srities)1121 €630,22 €490-760 €
Išangės įplėšos ekscizija1236 €630,22 €605-815 €
Išangės srities perteklinės odos ekscizija 1019 €268,45 €750-880 €
Išangės srities kondilomatozės šalinimas1361 €630,22 €730-860 €
Lėtinis paraproktitas, pararektalinės fistulės likvidavimas (Gabrielio operacija)1466 €630,22 €835-965 €
Uodegikaulio pilonidinės cistos ekscizija1411 €695,54 €715-830 €
Uodegikaulio pilonidinės cistos šalinimas lazeriu1407 €776,72 €630-1005 €
Fistulės (analinės) suardymas lazeriu1631 €630,22 €1000-1130 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Deividas NARMONTAS

Bendrasis, abdominalinis chirurgas, koloproktologas Išsamiau

Doc. dr. Audrius DULSKAS

Bendrosios chirurgijos gydytojas, koloproktologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu