Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Ortopedinės traumatologinės operacijos

Iššokusių pėdos kauliukų operacija

Pėdos nykščio iškrypimas į išorę (lot. „hallux valgus“) liaudiškai vadinamas „iššokusiais pėdos kauliukais“. Deformuoti pėdos kauliukai – dažniausia pėdos deformacija. Vyrauja nuomonė, jog pagrindinė šios ligos priežastis – netinkama avalynė, tačiau, pasak specialistų, daugiau įtakos šiai deformacijai turi genetika ir paveldimumas.

Deformacijos simptomai išryškėja apie 30-50-uosius gyvenimo metus, o liga susirūpinama dažniausiai, kai pradedamas jausti skausmas, atsiranda patinimas ir paraudimas, skausmingos nuospaudos. Ši problema kamuoja tiek vyrus, tiek moteris, tačiau tarp moterų ji gerokai dažnesnė.

Negydomas iššokęs pėdos kauliukas tampa vis jautresnis bei skausmingesnis, gali pradėti vystytis kaulinės deformacijos, deformuotis ir kiti pėdos pirštai ar visa pėda.

Lengvam skausmui ir uždegimui malšinti skiriami uždegimą slopinantys vaistai, fizioterapijos procedūros, naudojami specialūs batų įdėklai, koreguojantys pėdos judesius ir mažinantys kauliukų skausmą.

Efektyviausias gydymo būdas yra pėdos kauliuko korekcijos operacija. Operacijos esmė – ištaisyti kaulų ašį, pašalinti kaulines išaugas ir atgaivinti normalią sąnario funkciją. Kuo žmogus anksčiau kreipiasi pagalbos į ortopedą traumatologą, tuo lengvesnė operacija ir greitesnis pooperacinis gijimas jo laukia. Jei kauliukų iškrypimas nėra didelis, žmogus iš karto po operacijos gali vaikščioti, mindamas operuota koja. Po operacijos paciento pėda sutvarstoma, 3-6 savaitėms jam parenkami specialūs batai. Vėliau leidžiama avėti įprastus batus, tačiau fizinis aktyvumas dar 8-12 savaičių yra ribojamas. Kitą koją geriausia operuoti po 4-6 mėnesių.

Paslaugų kainos
Ortopedų traumatologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija 85 €
Gydytojo ortopedo traumatologo A. Makulavičiaus konsultacija dėl pėdos, čiurnos patologijos 100 €
Vaikų ortopedo traumatologo konsultacija 85 €
Pakartotinė gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija dėl tos pačios ligos 50 €
Nuotolinė pakartotinė gydytojo ortopedo traumatologo konsultacija Išsamiau40 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €
Pėdos ir čiurnos operacijos
Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina*, euraisPaslauga gali būti kompensuojama PSDF lėšomis**
Koreguojanti osteotomija: (Hallux valgus) arba "iššokusių pėdos kauliukų" operacija 1605,68 €Taip
Padikaulio osteotomija 1565,68 €Taip
Kombinuota pėdos osteotomija 1675,68 €Taip
Pėdos kompleksinė rekonstrukcinė operacija 1685,68 €Taip
Pėdos sąnarių artrodezė 1705,68 €Taip
Čiurnos artroskopija ir blauzdikaulio distalinio galo koreguojanti osteotomija 2373,39 €Taip
Čiurnos artroskopinė chondroplastika 2188,39 €Taip
Čiurnos sąnario laisvo kūno šalinimas 2163,39 €Taip
Čiurnos artroskopinė sinovektomija 2148,39 €Taip
Čiurnos sąnario artroskopinė operacija 2158,39 €Taip
Kulkšnies artroskopinė sinovektomija 2243,39 €Taip
Vieno kojos piršto "kablio" korekcija 1485,68 €Taip
Kojos pirštų "kablio" korekcija 1605,68 €Taip
Padikaulinio pirštakaulio sąnario kombinuota artroplastika 1535,68 €Taip
Pirmojo padikaulinio pirštakaulio sąnario artrodezė 1635,68 €Taip
Šokikaulinio kulnakaulio sąnario artrodezė 1635,68 €Taip
Kojos piršto artrodezė 1635,68 €Taip
Pėdos kaulo egzostomos ekscizija 1585,68 €Taip
Čiurnos kaulo rezekcija 1585,68 €Taip
Kulnakaulio pentino ekscizija 1585,68 €Taip
Padikaulinio piršto sąnario sinovektomija 1585,68 €Taip
Čiurnos stabilizacija 2303,39 €Taip
Achilo sausgyslės atstatymas. Achilotendotomija. Achilo sausgyslės atskyrimas. Achilo sausgyslės incizija 2020 €Taip
Achilo sausgyslės pailginimas 1397,71 €Taip
Pėdos poodinė tendotomija 1289,17 €Taip
Vienpusis "arklio pėdos" atlaisvinimas 1615,68 €Taip
Pėdos čiurnos srities sausgyslės susiuvimas 1717,71 €Taip
Susegimo, varžto arba vielos pašalinimas 989,29 €Taip
Čiurnos kremzlinio lūžio artroskopinis atstatymas 2173,39 €Taip

Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

* Nakvynės kaina neįskaičiuota.

** Paslauga gali būti kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis, tačiau pacientas savo iniciatyva gali pasirinkti papildomas ir (arba) brangiau kainuojančias medicinines, ir (arba) nemedicinines paslaugas, medžiagas ir kt.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Dr. Aleksas MAKULAVIČIUS

Ortopedas traumatologas Išsamiau

Viačeslav ZANKIN

Ortopedas traumatologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu