Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Urologinės operacijos

Cirkumcizija (apipjaustymas)

Nepaisant religinių įsitikinimų ir mados, būna ir medicininių priežasčių, kai vyrą apipjaustyti būtina. Medikai apyvarpės apipjaustymą vadina cirkumcizija ir nurodo keletą priežasčių, kai šios operacijos reikia.

Dažniausiai cirkumcizija reikalinga, kai susiaurėjęs išorinis apyvarpės žiedas (arba anga). Pagrindinis šio susiaurėjimo požymis – apyvarpės negalima atsmaukti arba ji atsismaukia sunkiai, jaučiamas skausmas. Tai pavojinga būklė, nes lytinių santykių metu susiaurėjusi apyvarpė gali atsismaukti, užstrigti už varpos galvutės ir ją suspausti. Tokiu atveju, jei laiku nebus suteikta pagalba, galvutė gali gangrenuoti.

Kartais apyvarpė susiaurėja taip, kad pro ją negali pratekėti šlapimas. Su tokia problema dažniau susiduria vyresnio amžiaus vyrai, ypač sergantys cukriniu diabetu. Po apyvarpe kaupiasi įvairūs nešvarumai, dauginasi bakterijos, kurios gali sukelti apyvarpės ar varpos galvutės gleivinės uždegimus. Maža to, uždegimai gali išplisti ir į šlapimo pūslę bei lytinius organus. Dažnai infekcinėmis ligomis užkrečiama ir seksualinė partnerė.

Rečiau apyvarpę apipjaustyti tenka dėl auglių ar dažnų apyvarpės odos uždegimų, kuriuos sukelia įvairios bakterijos ar grybeliai.

Operacijos metu skausmas nejaučiamas, nes taikoma nejautra. Po operacijos keletą dienų gali būti jaučiamas maudimas ar perštėjimas, kuris pamažu nurimsta.

Net ir menki apyvarpės defektai (siaura apyvarpė, per trumpas pasaitėlis ir kt.) dažnai vyrams sukelia daug nemalonių fizinių ir moralinių kančių, tačiau nereikėtų bandyti susitaikyti su šia problema, o tuo labiau – užsisklęsti savyje, vengti intymaus bendravimo. Specialisto konsultacija ir palyginti nesudėtinga chirurginė procedūra gali iš esmės pakeisti gyvenimą.

Medicinos centras ,,Northway” yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.

Paslaugų kainos
Urologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo urologo konsultacija 75 €
Gydytojo urologo konsultacija su echoskopija 100 €
Pakartotinė gydytojo specialisto konsultacija dėl tos pačios ligos 45 €
Nuotolinė pakartotinė gydytojo urologo konsultacija Išsamiau35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 150 €
Gydymo paskyrimas, tyrimo komentavimas 25 €
Urologinės operacijos
Paslaugos pavadinimasNorthway paslaugos kaina nuo, €Bazinė paslaugos kaina, apmokama TLK (pacientas nemoka)*, €Galimas papildomas paciento mokėjimas prie TLK bazinės kainos**, €
Vazektomija505 €0 €505-675 €
Cirkumcizija, dorsumcizija674 €473,89 €200-650 €
Varikocelektomija 1162 €746,44 €415-545 €
Varikocelektomija, abipusė1412 €746,44 €665-795 €
Hidrocelektomija, spermatocelektomija942 €746,44 €195-605 €
Frenulotomija, frenuloplastika750 €579,48 €170-300 €
Orchoepidimektomija 1267 €746,44 €520-650 €
Cistoskopija509 €123,58 €385-515 €
Lytinių organų odos ir poodinio audinio ekscizija659 €123,58 €535-665 €
Erekcijos funkcijos atstatymas lanksčiu implantu3205 €0 €3205 €
Erekcijos funkcijos atstatymas pripučiamu (skysčiu užpildomu) implantu8700 €0 €8700 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Prieš kiekvieną operaciją būtina gydytojo konsultacija.

*Šios paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio.

** Kai pacientas, pasitaręs su gydytoju, pasirenka papildomas ir/ar brangiau kainuojančias paslaugas, medžiagas ir pan., pvz.: pagerintos anestezijos ir pagerintos medicininės individualios slaugos, brangesnius vaistus, medicinos pagalbos priemones, medžiagas.

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Operacijas atliekantys gydytojai

Edmundas ŠTAROLIS

Urologas Išsamiau

Marius ANGLICKIS

Urologas, seksologas Išsamiau

Vakaris VARYGINAS

Urologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu