Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Estetinė odontologija

Estetinės dantų laminatės

Protezavimas dantų laminatėmis yra vienas iš populiariausių estetinio restauravimo metodų. „Northway“ medicinos centre dantys restauruojami mikroprotezais – įklotais, užklotais, laminatėmis.

Mikroprotezavimas – tai dantų restauravimas keramikiniais įklotais, užklotais ir laminatėmis. Mikroprotezai gaminami ypač tausojant likusius sveikus kietuosius danties audinius, atstatant tik tas dantų vietas, kurios smarkiai pažeistos. Įklotai, užklotai ir laminatės yra skirti atstatyti kramtomųjų dantų kramtomojo paviršiaus daliai ar jam visam ir apsaugoti likusias silpnąsias danties struktūras nuo galimų pažeidimų. Medicinos centre „Northway“ yra gaminami presuotos stiklo keramikos „E – max“ įklotai, užklotai ir laminatės.

„E-max“ užklotai, įklotai ir laminatės pasižymi šiais privalumais:

 • Didesnis atsparumas lūžiams lyginant su kitomis keramikos rūšimis;
 • Maksimaliai išsaugomi danties kietieji audiniai;
 • Pasiekiamas itin didelis restauracijos tikslumas;
 • Užklotai, įklotai ir laminatės pasižymi ypatinga estetika (bėgant laikui nekinta nei jų spalva, nei blizgesys);
 • Restauracijų ilgaamžiškumas;
 • Prie stiklo keramikos restauracijų nelimpa apnašos, tad burnoje stipriai sumažėja apnašų kaupimosi rodikliai, o tai stipriai mažina ėduonies riziką.

Kaip vyksta mikroprotezavimo (protezavimo dantų laminatėmis) procesas?

 1. Pirmiausia, dantis yra paruošiamas, t.y. pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, suformuojama užkloto vieta.
 2. Nuo restauracijai paruošto danties nuimami atspaudai, kurie atiduodami į dantų technikų laboratoriją;
 3. Dantų technikai laboratorijoje pagal atspaudą ir gydytojo odontologo atliktą spalvos foto diagnostiką, sukuria individualią danties formą ir pagamina užklotą, įklotą ar laminatę, tiek spalva tiek forma itin artimą natūraliam dančiui.
 4. Paskutinysis etapas – tai pagaminto įkloto, užkloto ar laminatės cementavimas ant tam paruošto danties visiškai izoliuotoje nuo seilių terpėje (koferdamo sistemoje).

Didžiausias tokio protezavimo privalumas – ypatingai maža mikro plyšių ir antrinio karieso susiformavimo tikimybė. Tuo mikroprotezai žymiai pranašesni už kompozicines plombas, kurios kietėdamos traukiasi, keičia spalvą, pritraukia pigmentą bei apnašas, turi didelę atsisluoksniavimo ar nuskilimo tikimybę.

Pacientams, norintiems ypatingai estetiško efekto, rekomenduojame priekinius dantis protezuoti stiklo keramikos laminatėmis. Stiklo keramikos laminatės – tai ypač plonos keramikos plokštelės, absorbuojančios, atspindinčios ir praleidžiančios šviesą lygiai taip pat, kaip ir natūralus dantis. Toks dantų mikroprotezavimo būdas itin tausoja danties audinius, nes nereikia šlifuoti visų danties paviršių – išimamos tik senos plombos ir karieso pažeisti danties audiniai. Kai kuriais atvejais danties visai nereikia šlifuoti, yra tik pašiaušiami išoriniai dantų paviršiai.

Keramikinės laminatės gali būti naudojamos:

 • Siekiant atstatyti nusidėvėjusius dantis;
 • Siekiant pakeisti patamsėjusią dantų spalvą;
 • Keičiant senas plombas;
 • Siekiant pašalinti dantų traumų pasekmes;
 • Siekiant paslėpti dantų įskilimus;
 • Norint atnaujinti senas restauracijas;
 • Keičiant senus metalo keramikos vainikėlius.
Prieš ir po galerija
Paslaugų kainos
Odontologų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Gydytojo odontologo konsultacija (iki 30min.)15 €
Gydytojo periodontologo konsultacija (iki 30 min)30 €
Burnos chirurgo konsultacija40 €
Gydytojo protezuotojo konsultacija40 €
Pakartotinė gyd. odontologo apžiūra20 €
Gyd. odontologo apžiūra moksleivių sveikatos pažymai (10 min.)15 €
Gydymo plano sudarymas30 €
Dantų laminatės
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Emax laminatė, presuota stiklo keramika, užklotas, įklotas I dalis160 €
Emax laminatė, presuota stiklo keramika, užklotas, įklotas II dalis260 €
Emax stiklo keramikos užklotas, įklotas I dalis160 €
Emax stiklo keramikos laminatė estetinėje zonoje I dalis160 €
Emax stiklo keramikos užklotas, įklotas II dalis300 €
Emax stiklo keramikos laminatė estetinėje zonoje II dalis390 €
Lauko špato laminatė I180 €
Lauko špato laminatė II261 €
Plastmasinis vainikėlis (I dalis)15 €
Plastmasinis vainikėlis (II dalis)15 €
Paslaugas atliekantys gydytojai

Rūta ŽELVĖ (ZYKUTĖ)

Odontologė Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu