Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Krūtų plastinės operacijos

Krūtų didinimas implantais

Krūtys  –  moteriškumo ir seksualumo simbolis. Tačiau, bėgant metams, net ir dailios krūtinės forma kinta: sumažėja jos stangrumas, krūtys nusileidžia ir suplokštėja. Tai pastebi ne tik vyresnio amžiaus, bet ir krūtimi maitinusios moterims.

Krūtų didinimo operacija gali būti atliekama, kai moteris pageidauja didesnių krūtų, nori susigrąžinti iki nėštumo buvusį krūtų dydį ar sumažinti ryškią skirtingo dydžio krūtų asimetriją.

Krūtų didinimo operacija ne tik suteikia geidžiamą krūtinės formą. Moterys, kurioms buvo atlikta tokia operacija, teigia, kad labai pagerėjo jų psichologinė būsena, jos įgijo daugiau pasitikėjimo savimi.

Implantų parinkimas

Konsultacijos metu plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas įvertina pacientės kūno svorį, ūgį, sudėjimą, natūralų krūtų dydį, formą ir simetriją,  krūtų odos elastingumą,  krūtinės ląstos sienos formą ir matmenis, t. y. duomenis, nuo kurių priklausys operacijos rezultatai ir krūtų forma. Kuo tiksliau pacientė įvardija savo lūkesčius, priežastį, dėl kurios trokšta operacijos, tuo lengviau jai patarti ir drauge su gydytoju nuspręsti, ar lūkesčiai realistiški. Konsultacijos metu labai svarbu atvirai išsakyti savo norus ir lūkesčius, nes nuo to priklausys galutinis operacijos rezultatas.

Su plastikos chirurgu taip pat aptariami pagrindiniai krūtų padidinimo chirurginiai aspektai – operacinio pjūvio vieta ir krūtų implantų forma bei dydis.

Pjūviai gali būti atliekami trijose vietose: po krūtimi, spenelio aureolėje arba pažastyje. Pjūvio vietos parinkimas priklauso nuo pacientės pageidavimų ir pacientės kūno sudėjimo.

Krūtų implantai parenkami atsižvelgiant į moters lūkesčius ir pageidavimus bei chirurgines galimybes.

Implantai gali būti užpildyti fiziologiniu tirpalu arba silikono geliu. Jie gali būti apskriti arba lašo formos („anatominiai“).

Apskriti implantai puikiai tinka paprasto padidinimo pageidaujančioms pacientėms su stangriomis, nepasmukusiomis, apskritos formos krūtimis.

Lašo formos („anatominiai“) implantai dedami, kai moters krūtys yra panašios formos. Šie implantai taip pat tinka pacientėms, norinčioms, kad viršutinė krūties dalis nebūtų iškili.

Implantai būna įvairaus tūrio ir svorio. Vieni tinka siauresnę krūtinės ląstą turinčioms aukštaūgėms, kiti – platesnės ląstos, žemesnio ūgio moterims, treti – sportiško tipo jaunoms merginoms. Prisimatavus būsimų implantų modelius galima pamatyti, kaip krūtys atrodys realybėje.

Prieš ir po galerija
Paslaugų kainos
Krūtų didinimo implantais plastinės operacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €, nuo
Krūtų didinimas implantais3350-4500 €
Krūtų didinimas be implantų kainos2300 €
Vienos krūties didinimas Mentor implantu2100 €
Krūtų implantų pašalinimo operacija iš abiejų krūtų2500 €
Krūtų implantų pašalinimo operacija iš abiejų krūtų su kapsule3600 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti. Atkreipiame dėmesį, kad pasirinkus krūtų didinimo operaciją naudojant implantus, privalomas 500 eur. išankstinis apmokėjimas už implantus.

Už šias paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“. Sužinokite daugiau>

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 70 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Indrė SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Darius JAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Arūnas JANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu