Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Veido plastinės operacijos

Kaklo patempimas

Tikriausiai daugelis trokšta kuo ilgiau išlaikyti jaunystę, tačiau senėjimo procesas – neišvengiamas. Bėgant metams oda sensta, žmogaus kūną išvagoja raukšlės, kurių atsiradimą paspartina stresas, netinkamas gyvenimo būdas, saulės poveikis bei genetiniai veiksniai. Dažnai susiduriama su pirmalaikiu senėjimu, kurį paprastai sukelia besaikis deginimasis. Veido oda „subliukšti“ gali ir staiga numetus daug svorio. Verta prisiminti, kad kaklo oda – plona, taigi joje dažnai ir atsispindi pirmieji senėjimo požymiai.

Kaklo patempimas – puikus sprendimas pastebėjusiems senėjimo požymius ar riebalų perteklių kaklo srityje, tačiau nenorintiems daryti viso veido pakėlimo operacijos. Šią procedūrą dažniausiai renkasi 40–60 metų vyrai ir moterys, kurių kaklo oda dar neprarado elastingumo, o veido kaulinė struktūra – puikiai išreikšta.

Ką apie kaklo patempimo operaciją turėtumėte žinoti?

Tai – viena sudėtingesnių plastinės chirurgijos operacijų, todėl priešoperacinis laikotarpis turi ypatingą svarbą. Plastikos chirurgas suteikia pacientui išsamią konsultaciją, supažindina jį su operacijos eiga bei gijimo procesu.

Kaklo patempimo metu chirurgas suformuoja dailų kampą tarp smakro ir kaklo, tokiu būdu akivaizdžiai nubraukdamas pacientams ne vienerius metus. Jeigu reikia, nuo kaklo yra šalinamas perteklinis riebalų audinys.

Trukmė: maždaug 3–4 val.

Skausmas: operacija atliekama bendroje nejautroje.

Gijimas: dieną po operacijos išimama dalis siūlų, jie pakeičiami pleistrais. Kol gyja, randai nėra pastebimi, kadangi pjūviai atliekami plaukuotoje galvos srityje ar už ausų. Skausmas bei patinimas jaučiamas vos porą dienų.

Rezultatas: praėjus kelioms savaitėms matomas akivaizdus atjaunėjimas kaklo srityje, o tuo džiaugtis galėsite maždaug 5 metus, priklausomai nuo įvairių veiksnių.

Kaklo oda – žmogaus amžiaus išdavikė, todėl jos patempimas gali drastiškai pakeisti savijautą ir įpūsti pasitikėjimo savimi. Ilgametę patirtį turintys, „Northway“ medicinos centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai pasirūpins Jūsų sveikata ir grožiu!

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 70 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Kaklo odos patempimo plastinės operacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Kaklo patempimas2600 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti.

Už šias paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“. Sužinokite daugiau>

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Indrė SAKALAUSKAITĖ

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Išsamiau

Darius JAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau

Dr. Arūnas JANKAUSKAS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu