Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Veido plastinės operacijos

Facelift veido pakėlimas, patempimas

Su amžiumi žmogaus odos elastingumas bei stangrumas mažėja, o tai ypač atsispindi veide. Atsiranda raukšlės, odos pasmukimas, sumažėja bei persiskirsto poodinis riebalinis audinys, dėl ko atsiranda veido senėjimo požymiai. Šiuos procesus paspartina ir įvairūs išoriniai veiksniai: rūkymas, nesaikingas alkoholio vartojimas, ultravioletiniai spinduliai, stresas ir kt.

Nedideles, pavienes raukšles galima koreguoti botulino toksino arba užpildų injekcijomis, tačiau ateina laikas, kai šie metodai tampa nebeefektyvūs. Tuomet gali būti atliekama veido patempimo (pakėlimo, „facelift”) operacija. Ji retai kada atliekama anksčiau, nei sulaukus 50-ties metų.

Kartais veido atjauninimui pakanka atlikti tik veido odos patempimą, tačiau dažniausiai tuo pat metu yra patempiami ir gilesni audiniai. Dažnai kartu patempiama ir kaklo oda.

Tai viena iš populiariausių, bet ir sudėtingiausių estetinių operacijų.

Veido pakėlimo operacijos metu patempiama apatinė veido dalis, išlyginamos raukšlės, atstatomi veido ir kaklo kontūrai. Operacija atliekama taikant bendrinę nejautrą. Priklausomai nuo operacijos apimties, ji trunka apie 3-5 valandas. Pjūviai yra atliekami plaukuotoje galvos dalyje virš ausies, priekinėje ausies dalyje, bei užausyje, todėl po pilno sugijimo randai tampa beveik nepastebimi.

Pirmas 3 dienas po operacijos kiekvieną valandą apie 15-20 minučių veidą reikia vėsinti šaltais paketais (naktį nebūtina). Kraujosrūvos ir patinimas po veido patempimo operacijos paprastai išnyksta po 2-3 savaičių, siūlai pašalinami po 7 dienų. Sportas ar sunkus fizinis darbas nerekomenduotinas 4-6 savaitės po operacijos.

Paslaugų kainos
Plastikos chirurgų konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija 70 €
Trumpa estetinės plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija35 €
Gydytojo specialisto konsultacija skubos tvarka 170 €

Jeigu prieš konsultaciją norėtumėte gauti daugiau informacijos, rašykite el. pašto adresu plastikoschirurgas@northway.lt ir gydytojai atsakys į Jums rūpimus klausimus.

Facelift veido pakėlimo (patempimo) plastinės operacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina €
Minimalus veido patempimas 2945 €
Pilnas veido patempimas4755 €

Kainos pateiktos eurais. Galutinę operacijos kainą pasakys gydytojas vizito metu, kai parinks Jums individualias priemones operacijai atlikti.

Už šias paslaugas galite atsiskaityti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“. Sužinokite daugiau>

SVARBU: Pacientams, turintiems papildomą sveikatos draudimą ir planuojantiems operacinį gydymą medicinos centre, būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

Paslaugas atliekantys gydytojai

Darius JAUNIŠKIS

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu