Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Vaisingumo centras

Medicininė akupunktūra

Nors reprodukcinė medicina yra palyginti nauja ginekologijos sritis, nevaisingumas turi be galo ilgą gydymo istoriją kinų medicinoje.

Akupunktūros poveikis vaisingumui

Tyrimų duomenimis, akupunktūra veikia vaisingumui svarbių hormonų išsiskyrimą, taip pagerindama reprodukcinių organų funkciją. Ji gali pagerinti endometriumo imlumą, padidindama kraujotaką į gimdą. Akupunktūros terapija taip pat sėkmingai slopina streso hormonų išsiskyrimą, simpatinę nervų sistemą, kuriai suaktyvėjus, neveikia parasimpatinė nervų sistema, apimanti ir reprodukcinę funkciją. Akupunktūra taip pat gali padėti pagerinti spermos kokybę.

Akupunktūra ir IVF

Akupunktūros naudojimas kartu su medicininėmis pagalbinio vaisinimo procedūromis turi reikšmingą teigiamą poveikį pastojimų dažniui. 2002 metais paskelbti moksliniai tyrimai parodė, kad, taikant medicininę akupunktūrą apie 30 minučių prieš ir 30 minučių po embrionų perkėlimo, iš 80 pacientų 42 proc. rezultatai buvo teigiami – moterys pastojo akupunktūros pagalba. Tuo metu 26 proc. rezultatai buvo teigiami netaikant akupunktūros.

Taip pat akupunktūrą galima pasitelkti siekiant sumažinti IVF gydymo metu skiriamų hormoninių preparatų šalutinius poveikius.

Akupunktūros įtaka nevaisingumą lemiantiems veiksniams

Akupunktūros nauda vaisingumui pastebėta pacientėms, kurioms yra nustatytos tokios diagnozės kaip policistinių kiaušidžių sidnromas, endometriozė, fibromos ar kiti negalavimai, lemiantys ovuliacijos sutrikimus.

Akupunktūra nėštumo metu

Akupunktūra padeda sumažinti stresą, palengvina rytinio pykinimo simptomus ankstyvoje nėštumo stadijoje, sumažina persileidimo riziką.

Paslaugų kainos
Medicininės akupunktūros gydytojo konsultacijos
Paslaugos pavadinimasPaslaugos kaina, €
Medicininės akupunktūros gydytojo konsultacija75 €
Medicininės akupunktūros procedūra60 €
Gydytojai

Nadja GIRCIS SATYRO

Medicininės akupunktūros gydytoja Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu