Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Vaisingumo centras

Pagalbinio apvaisinimo rezultatai

Vaisingumo centro „Northway“ rezultatai ir toliau džiugina – 2020 m. po pagalbinio apvaisinimo procedūrų pastoja kas antra moteris, o kumuliacinis nėštumų dažnis (tikimybė pastoti per 2 metus) siekia 56 procentus!

Didžiuojamės vaisingumo centro profesionalais ir džiaugiamės, kad atsakingas jų darbas bei sukaupta patirtis daugeliui porų padėjo susilaukti ilgai lauktų mažylių.

Pastarųjų metų Vaisingumo centro „Northway“ rezultatus galite matyti čia:

2017 m., 2018 m., 2019 m., 2020 m., 2021 m.

Puikius rezultatus užtikrina kokybės sistema ir pažangiausia laboratorinė įranga

Vaisingumo centro „Northway“ laboratorijoje įdiegta kokybės sistema ir nustatyti techniniai reikalavimai, pagal kuriuos yra patikrinama kiekviena ląstelių paėmimo procedūra, įskaitant kultivavimą, auginimą, talpinimą, šaldymą. Patikrą atlieka įgaliotas laboratorijos personalas.

Vaisingumo centro specialistai, siekdami identifikuoti ir ženklinti gautas ir paskirstytas ląsteles, kaupia ir registruoja šiuos su pacientais susijusius duomenis: ląstelių punkcijos datą, procedūros tipą, ląstelių ir pacientų identifikavimo duomenis, ląstelių būklę, taikytus apdorojimo etapus, medžiagas ir priemones, turinčias sąlytį su ląstelėmis ir darančias poveikį jų kokybei bei saugai, galutinį taikomos procedūros rezultatą.

Laboratorijoje veikia nustatyta kontrolės sistema ir kasdien vykdoma dviguba patikra, kuri atitinka nustatytas normas ir užtikrina gerą laboratorijos darbą. Nuolat vykdoma paviršių užterštumo kontrolė, imami ir vertinami mikrobiologiniai mėginiai.

Dirbantis personalas yra kvalifikuotas ir gerai išmanantis geros laboratorinės praktikos taisykles. Personalo darbas yra kontroliuojamas ir vykdomas pagal nustatytus protokolus.

Laboratorijoje naudojamos priemonės yra patvirtintos CE sertifikatu, tai reiškia, kad prieš jas pateikiant į rinką, jos buvo įvertintos ir atitinka Europos Sąjungos saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Naudojamos sterilios vienkartinės priemonės. Laikomasi reagentų ir darbo priemonių galiojimo terminų, o jiems pasibaigus, vykdoma šių priemonių utilizacija.

Neabejotina, jog pagalbinio apvaisinimo sėkmė priklauso ne tik nuo šias paslaugas teikiančių specialistų įgūdžių ir kvalifikacijos, modernios įrangos, bet ir nuo aplinkos sąlygų pagalbinio apvaisinimo laboratorijoje. Vaisingumo centre „Northway“ laboratorija laikosi geros laboratorinės praktikos metodų tam, kad būtų užtikrinta atliekamų pagalbinių tyrimų ir procedūrų kokybė.

Vilniaus visuomenės sveikatos centras pažymi, kad svarbiausias veiksnys pagalbinio apvaisinimo laboratorijoje apdorojant audinius ir ląsteles yra oro kokybė. Ji gali turėti įtakos audinių ir ląstelių užteršimo rizikai. Bakterijos, virusai, kiti mikroorganizmai gali sąlygoti embrionų žūtį. Todėl laboratorijos patalpose taikomi aukšti patalpų švaros reikalavimai, o oras filtruojamas Hepa filtrais. Šie filtrai sulaiko itin smulkias daleles, tokias kaip virusai, dujų molekulės ir bakterijos. Tai labai svarbu, nes aplinkos sąlygų veikiamų ląstelių apdorojimas turi būti atliekamas aplinkoje, kurioje yra nustatytos kokybės oras ir švarumas, kad būtų kuo labiau sumažinta užteršimo rizika.

Gydytojai

Rolandas ŽIOBAKAS

Akušeris ginekologas Išsamiau

Reda ŽIOBAKIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Žydrūnas ŽĖBA

Akušeris ginekologas, reproduktologas Išsamiau

Audronė MEŠKAUSKIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Diana JATUŽIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Dr. Vaida SIMANAVIČIENĖ

Embriologė Išsamiau

Dr. Živilė ČERKIENĖ

Embriologė Išsamiau

Prof. Birutė ŽILAITIENĖ

Endokrinologė, andrologė Išsamiau

Dr. Lina MOCKEVIČIENĖ

Akušerė ginekologė Išsamiau

Elina ŽURMAN

Akušerė ginekologė Išsamiau

Dr. Viktorija Žitkutė

Akušerė ginekologė Išsamiau

Dr. Aušra STUMBRYTĖ-KAMINSKIENĖ

Embriologė Išsamiau

Žygimantas MISEVIČIUS

Akušeris ginekologas Išsamiau
Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu