Paieška
Darbo laikas
I-V 07:30 - 20:30 | VI 09:00 - 15:00 | VII Nedirbame
Mus rasite
Vilniuje: S. Žukausko g. 19Žemėlapis >>
Tapkite donoru

Tapkite kiaušialąsčių donore

Kiaušialąsčių donorių poreikis yra labai didelis

Tapdama kiaušialąsčių donore, Jūs galite padėti kitai moteriai susilaukti vaiko ir taip įprasminti savo gyvenimą

Kaip dalyvauti atrankoje

Apsisprendimas dalyvauti kiaušialąsčių donorystės programoje suteiks daugiau prasmės Jūsų gyvenimui – Jūsų dėka kažkam bus suteikta galimybė turėti išsvajotą šeimą. Jums taip pat bus atlyginta už Jūsų gerumą ir sugaištą laiką. Jums bus nemokamai atlikti išsamūs tyrimai, Jūsų sveikatos būklė bus įvertinta gydytojų specialistų, jie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie Jūsų sveikatą.

Mes visuomet ieškome kiaušialąsčių donorių, kad galėtume suteikti galimybę turėti pilnavertę šeimą tiems, kurie patys negali susilaukti vaiko iš savo kiaušialąsčių. Jei Jus domina galimybė tapti kiaušialąsčių donore, turėtumėte gyventi Lietuvoje. Yra dar keletas kriterijų, kuriuos turite atitikti, kad Jūsų, kaip kiaušialąsčių donorės, kandidatūra būtų svarstoma.

Šiuo metu donorėms taikomi kriterijai:

  • Esate 20 iki 35 metų amžiaus.
  • Turite vidurinio išsilavinimo pažymėjimą (tai yra minimalaus išsilavinimo reikalavimas).
  • Nesate patyrusi daugkartinių savaiminių persileidimų.
  • Galite pateikti šeimos (įskaitant senelius) sveikatos istoriją.
  • Nerūkote, nevartojate narkotikų, nevartojate (ar vartojate saikingai) alkoholio.
  • Šiuo metu nesate nėščia ir nemaitinate krūtimi.
  • Turit galimybę per mėnesį atvykti 3-5 kartus kiaušialąsčių stebėjimui ir pridavimui.
  • Turite  privalomąjį sveikatos draudimą.
  • Jūsų kūno svoris pagal jūsų ūgį atitinka rekomenduojamą KMI 24-28. Tiek per mažas, tiek ir per didelis kūno svoris gali įtakoti reprodukcinį gebėjimą.

Šie kriterijai yra taikomi siekiant, kad besinaudojantiems kiaušialąsčių donorystės paslaugomis, būtų suteikta optimali sėkmės galimybė.

Jeigu norėtumėte pradėti formalią donoro atrankos procedūrą, kviečiame atvyksti ir užpildyti kiaušialąsčių donorės atrankos formą.

Svarbu

Jeigu Jūsų dalyvavimas kiaušialąsčių donorystės programoje bus patvirtintas, Jūsų bus paprašyta nutraukti bet kokių geriamų kontraceptikų vartojimą ir pašalinti kontraceptines gimdos priemones (pvz.: gimdos spiralę, kontraceptinį implantą). Iki dalyvavimo programoje pradžios būtina sugrįžti prie normalaus menstruacijų ciklo. Specialistai nerekomenduoja keisti nėštumo kontrolės metodo dėl dalyvavimo kiaušialąsčių donoro programoje, jeigu tam nepritaria Jūsų šeimos gydytojas ar ginekologas.

Jūsų dalyvavimas donorystės programoje, netgi atitinkant minimalius reikalavimus, gali būti nepatvirtintas. Informacija apie dalyvavimo kiaušialąsčių donorystės programoje nepatvirtinimo priežastis neteikiama. Prieš nusprendžiant dalyvauti atrankoje, prašome apsvarstyti, ar tokia programos politika Jums yra priimtina.

Jei turite daugiau klausimų, nedvejodama kreipkitės el. pašto adresu: donoryste@northway.lt

Straipsniai apie sveikatą
Atsiliepimai
Labai patiko medicinos personalas, gydytojo suteikta informacija. Gydytoja anesteziologė viską išsamiai papasakojo. Slaugytojos labai rūpestingos ir dėmesingos. Esu dėkinga gydytojui Makulavičiui, anesteziologei, slaugytojoms. AČIŪ!Rasa
Labai patiko dėmesingumas, supratimas, paslaugų kokybė. Personalas labai prižiūri ir visada suteikia reikiamą pagalbą. 10 balų iš 10! Ačiū gydytojui M. Šakaliniui bei visam personalui už priežiūrą ir rūpestį. Už gerai ir nuoširdžiai atliekamą darbą, kai jauti, kad tu tikrai rūpi. Viskas labai kokybiška ir profesionalu.Genutė
Didelis ačiū gydytojai Ernestai Morozaitei už puikiai atliktą operaciją, nuoširdų dėmesį ir neblėstantį optimizmą. Taip pat dėkoju Northway chirurgijos centro darbuotojams už profesionalumą, o ypač centro slaugytojoms už rūpestį ir draugiškumą.Ugnė
Žydrūnas Žėba (Vaisingumo klinika) - gydytojas tikrąją to žodžio prasme. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie norą ir galimybes susilaukti vaikučio (sunkų ir sudetingą IVF kelią). Tai gydytojas, kuris yra supratingas, maloniai, ramiai, kantriai išklauso, išsamiai atsako į visus klausimus ir priima pačius saugiausius bei tikslingiausius sprendimus dėl ...Laura, C.
Didelis AČIŪ sesutei Giedrei už jos sugaištą laiką po darbo dėl mano sveikatos problemų ir daktarei Astai Mastavičiūtei. Pati geriausia komanda.Kazlauskas
Rekomenduojam, kam aktualu estetinė chirurgija, kūno kontūro korekcija, injekcijos - vienareikšmiškai savo srities virtuozas, pats geriausias chirurgas Darius Jauniškis. Didžiausios rekomendacijos ir didžiausias ačiū už viską!Laura
Noriu padėkoti daktarui K. Bliznikui už išsamią kolsultaciją ir sėkmingai atliktą operaciją! Taip pat labai didelis ačiū slaugytojoms Boženai ir Galinai už nepaprastą priežiūrą po operacijos.Monika
Dėkoju nuostabiai gydytojai Astai Mastavičiūtei už gydymą ir priežiūrą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja, pas kurią lankiausi su pasitikėjimu ir visada žinojau, kad suteiks pagalbą. Nuoširdus ačiū. Halina M.
Noriu pagirti higienistę Editą Dvareckaitę už profesionalumą atliekant savo darbą, bei malonų bendravimą. Pirmą kartą lankiausi jūsų įstaigoje ir tikrai likau patenkintas tiek priėmimu, tiek specialistės darbu. Laikas tikrai neprailgo procedūros metu, nejaučiau jokio diskomforto, nustebino specialistės atidumas bei susidomėjimas! Edita uždavė nemaž...Marius B.
Šilčiausiai dėkoju gydytojui Bružui už išsamią konsultaciją, atidumą ir žmogiškumą. Sveikatos ir stiprybės jums.Agnė J.
Atsiliepimų siena
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu