Paieška
Darbo laikas

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Kretinga

Viso kūno sportinis masažas

Sportinis masažas – tai masažas, kurio metu naudojama tam tikra atlikimo metodika, kurioje yra reikalavimai: atpalaiduoti arba suaktyvinti raumenyną, naudojant įvairias pagalbines technikas.

Ši masažo rūšis daugiau atliekama sportininkams siekiant prisitaikyti prie fizinio krūvio, gerinant sportinį rezultatą, taip pat siekiant išvengti traumų. Sportinis masažas skirstomas į: atstatomąjį, paruošiamąjį (pastarasis dar skirstomas į pramankštos, sušildantį, tonizuojantį ir raminantį), treniruočių, gydomąjį.

  • Atstatomasis – atliekamas po įtemptų treniruočių ar varžybų maksimaliai atstatyti darbingumą. Jį galima atlikti po nedidelio krūvio praėjus maždaug 20-30 min. Masažą galima derinti su šilumos procedūromis.
  • Paruošiamasis – atliekamas prieš treniruotes ar varžybas. Vieniems jis atliekamas kaip apšildomoji procedūra, kitiems – kaip tonizuojanti. Jį galima atlikti 1-2 d. prieš varžybas ir net gi varžybų dieną.
  • Treniruočių – atliekamas treniruočių periode su tikslu padėti pasiekti geriausią sportinę formą, padidinti BFP, sustiprinti sąnarius ir raiščius bei raumenyną.
  • Gydomasis – atliekamas esant tam tikriems sutrikimams, traumoms ir esant kitiems susirgimams pagal indikacijas.

Paslaugos kaina

Paslaugos pavadinimas Paslaugos kaina €

Viso kūno sportinis masažas

Paslaugas teikiantys gydytojai

MariusMATULIONIS

Kineziterapeutas
  • lt , en , ru
  • Vilnius, S. Žukausko g. 19
Atgal
Paieška

Įrašykite paieškos žodį

Vilniuje S. Žukausko g. 19 +370 5 264 4466 Internetu