Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Naujienos

2013 lapkričio 29

Atidarytas „Northway“ estetinės medicinos centras

Kasmet šimtus moterų konsultuojančių estetinės chirurgijos profesionalų įžvalgos atvaizduotos smėlyje, po to dažniausiai moterų pageidaujami bruožai, dailininkės užfiksuoti portrete. Taip neįprastai ketvirtadienį Vilniuje atidarytas „Northway“ estetinės chirurgijos centras. Dailininkė Edita Suchockytė laimingos moters portretą sukūrė neturėdama konkretaus modelio, tačiau įdėmiai klausydama trijų estetinės chirurgijos specialistų – Arūno Jankausko, Indrės Sakalauskaitės ir Dariaus Jauniškio – pasakojimų apie pacienčių pageidavimus, jų pačių patarimus ir tik pačios moters arba tikro profesionalo akiai pastebimas detales.

.Gražios ir laimingos moters portretas

„Mūsų darbe labai svarbus ir psichologinis aspektas, nes pagrindinis tikslas yra laimingas pacientas. Kiekvienas susitikimas prasideda nuo bendravimo, stengiamasi įsigilinti į konkrečią problemą. Mums, gydytojams, labai svarbu suprasti, ko tikisi mūsų pacientai  ir ar mes galėsime patenkinti jų lūkesčius. Kartais pakanka vien pokalbio, kad pacientas suprastų, jog operacijos jam nereikia – tereikia išspręsti kai kurias psichologines problemas“, – kalbėjo medicinos mokslų daktaras gydytojas Arūnas Jankauskas. Pasak jo, laimingos moters portrete atspindėti ne banalūs stereotipai ar holivudiniai grožio standartai, o greičiau tikri pacienčių lūkesčiai.

Bendra trijų „Northway“ estetinės chirurgijos centro gydytojų profesinio darbo patirtis siekia 25 metus. Pristatydami laimingos moters portretą, jie juokavo, kad per ketvirtį amžiaus nori nenori sužinai, kas daro moteris laimingesnes.
 
Atidarant estetinės chirurgijos centrą daugelis pritarė nuomonei, kad grožis neabejotinai yra viena iš laimės sudedamųjų dalių, tačiau graži išorė negarantuoja, jog žmogus bus laimingas. Moterys į plastinės chirurgijos specialistus dažnai kreipiasi dėl konkretaus išvaizdos trūkumo, kuris jai kelia psichologinį diskomfortą. Nors kitas žmogus tokių išvaizdos trūkumų ir nepastebi, pokyčiai suteikia moteriai daugiau pasitikėjimo savimi, vidinės ramybės, prisideda prie geresnės savijautos.
 
„Trijų patyrusių plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojų komanda suteikia triskart didesnę vertę pacientui – čia jis gali išgirsti objektyvią nuomonę, pagrįstą kelių specialistų patirtimi. Mūsų centro teikiamomis paslaugomis domisi ne tik lietuviai, bet ir užsienio piliečiai“, – sakė „Northway“ medicinos centro direktorė Diana Bumelytė.

„Northway“ estetinės chirurgijos centre nuo šiol atliekamos visos populiariausios plastinės ir rekonstrukcinės operacijos.