Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Naujienos

2014 balandžio 14

Jau atliekamos odos patempimo siūlais procedūros

Mielieji,
turime Jums ilgai lauktą naujieną – „Northway“ medicinos centre jau atliekamos odos patempimo tirpstančiais siūlais procedūros.
Senstant organizmui, mūsų audiniai susilpnėja, mes prarandame odos riebalus ir pagrindinė odos atraminė struktūra tampa netvirta ir suglebusi. Pagrindinės sritys, kurioms būdingas suglebimas – tai mūsų skruostai, oda apie akis, antakiai, apatinis žandikaulis ir kaklas. Atsiradus šių sričių suglebimui veido kontūras ilgėja, o pats veidas atrodo senesnis. Jaunesni pacientai taip pat neretai skundžiasi skruostų bei antakių suglebimu, tačiau jie dar nepasiruošę pilnam veido odos chirurginiam patempimui. Jie nori, kad randai būtų minimalūs, o veido oda atrodytų „gaiviau“ (atjaunėtų, tačiau nebūtų keičiamas natūralus veido kontūras).
Pasak plastikos chirurgų, kiekvienas estetinei operacijai ryžęsis pacientas, nori, kad operacija paliktų kuo mažesnius randus, ypač tuomet, kai atliekamos veido procedūros. Tačiau netgi pasitelkus pačias tiksliausias endoskopines procedūras, pjūvio randas greičiausiai bus matomas.
Veido odos patempimo siūlais procedūra yra kur kas mažiau invazinė nei tradicinės viduriniosios veido srities ir antakių pakėlimo procedūros. Be to, ši procedūra užtrunka gerokai trumpiau, poprocedūrinis laikotarpis taip pat yra trumpesnis. Odos patempimas siūlais vis labiau populiarėja tarp jaunesnių žmonių, norinčių subtilių pokyčių, siekiant sustabdyti senėjimo požymių (veido odos suglebimo) atsiradimą.
Odos patempimą implantuojant į ją siūlus galima atlikti išorinėje antakių, skruostų, apatinio žandikaulio linijos, lūpų ir kaklo srityse.
Odos patempimo siūlais procedūros rezultatai aiškiai pastebimi iš karto po jos ir vis gerėja dar apie šešis mėnesius, kadangi aplink implantuotus siūlus suaktyvėja kolageno gamyba, skatinanti papildomą odos patempimą.
Odos patempimo siūlais procedūrą galima derinti su audinių užpildais, riebalų persodinimu ar kitomis odos atnaujinimo procedūromis.
Daugiau informacijos tel. 8 5 264 4466