Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Naujienos

2014 gegužės 15

Jau atliekamos procedūros su trombocitais praturtinta plazma (PRP)

Mielieji,
turime Jums ilgai lauktą naujieną – „Northway“ medicinos centre jau atliekamos procedūros su trombocitais praturtinta plazma (PRP).

Trombocitais praturtinta plazma (angl. Platelet Rich Plasma – PRP) – tai plazma, kurioje trombocitų koncentracija daug didesnė nei normaliai esanti kraujyje. PRP yra autologinė – t.y., gaunama tik iš to paties individo, kuriam ir yra panaudojama, kraujo, ir todėl yra visiškai saugi.

PRP jau daugelį metų sėkmingai naudojama ne tik estetinėje dermatologijoje, bet ir ortopedijoje (randų nudegimų, sąnarių skausmo gydymui), odontologijoje.

Veido atjauninimas trombocitais praturtinta plazma – tai itin naujoviškas, efektyvus metodas siekiant odos atjauninimo bei veido audinių regeneracinio efekto. Rezultatas – glotnesnė, jaunatviškai atrodanti oda.

Veido atjauninimas panaudojus trombocitų koncentratą yra rekomenduojamas siekiant pagerinti pačios odos tekstūros išvaizdą, išlyginti veido raukšles, odos įdubimus, kai kurių rūšių randus, pakelti nukritusius skruostus ir pan.

Kraujyje cirkuliuojantys trombocitai ne tik sukelia natūralų kraujo krešėjimą, tačiau yra atsakingi ir už audinių regeneraciją bei, šiuo atveju, natūralų veido audinių atjauninimą. Trombocitų sudėtyje yra įvairių augimo faktorių, kurie savo gijas išleidžia vos tik trombocitai aktyvuojami. Šie augimo faktoriai vaidina labai svarbų vaidmenį atnaujinant veido audinius bei atjauninant pačią odą. Kraujyje esantys trombocitai aktyvuoja natūralias kamienines ląsteles, kurios cirkuliuoja veido audiniuose ir tokiu būdu stimuliuoja paties paciento odos ląsteles, skatina kolageno bei elastino gamyba, t.y. sukeliamas veido odos atjauninamasis efektas.

Slenkančių plaukų gydymo procedūrą su PRP rekomenduojama vyrams ir moterims, kurie kenčia nuo plaukų slinkimo, tiek ankstyvoje, tiek pažengusioje stadijoje:
• Androgeninis nuplikimas (vystosi dėl genetinių bei hormoninių faktorių ir yra dažniausia nuplikimo priežastis);
• Židininis nuplikimas;
• Kaip papildoma terapija po plaukų persodinimo;
• Plaukų slinkimo prevencijai.

Koncentruoti augimo faktoriai stimuliuoja naujų plaukų augimą, stiprina silpnus plaukus, storina priaugintus plaukus. Plaukai pradeda augti ir tapti matomais praėjus 3-4 mėnesiams po pirmos PRP procedūros, nes trombocitai atpalaiduoja augimo faktorius, kurie dalyvauja plauko augimo cikle. Procedūros efektas laikui bėgant tik didėja.

Daugiau informacijos tel. 8 5 264 4466