Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Naujienos

2015 balandžio 7

„Northway“ Chirurgijos centre sėkmingai diegiamos naujovės

Prieš kelias dienas „Northway“ chirurgijos centre pirmą kartą buvo atlikta laparoskopinė gimdos miomos šalinimo operacija, naudojant morceliatorių VERSATOR ir MORSAFE maišą, kuris yra apsauginė priemonė, maksimaliai sumažinanti galimybę smulkinant miomos audinį ląstelėms patekti į pilvo ertmę. 

Operacija buvo atlikta pacientei, kuri skundėsi dėl dažno šlapinimosi. Diagnozavus 6 cm intramuralinę miomą priekinėje gimdos sienelėje, spaudžiančią šlapimo pūslę,  jai buvo pasiūlyta laparoskopinis miomos šalinimas.

Operaciją atliko „Northway“ chirurgijos centro gydytojas akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, padedant gydytojai akušerei ginekologei Editai Venskienei. Operacija praėjo sėkmingai. Pacientė geros būklės po poros dienų išvyko namo.
 
Nors audinio smulkinimas maiše, atliekant laparoskopines histerektomijas ar miomektomijas, kol kas nėra privalomas Europos šalyse, bet kaip 2015 m. ESGE kongrese Budapešte savo pranešime teigė JAV endoskopinės chirurgijos atstovas Dr. Jon Einarsson iš Bostono Brighamo centro, artimiausiu kelerių metų laikotarpiu gimdos ir gimdos miomų morceliavimas (smulkinimas) maiše taps privalomas ne tik JAV, bet ir Europos šalyse.

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centro gydytojai, siekdami pateisinti vis didėjančius pacientų lūkesčius, savo darbe stengiasi naudoti naujausius metodus ir technologijas.