Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Naujienos

2015 lapkričio 18

„Northway“ Vaisingumo centro komanda džiaugiasi, galėdama pasidalinti su Jumis sėkmingais savo darbo rezultatais

„Northway“ Vaisingumo centro komanda

Nuotraukoje iš kairės: akušerė Jolanta Meištininkienė, akušeris ginekologas Rolandas Žiobakas, embriologė Giedrė Belo Lopes, medicinos mokslų daktaras akušeris ginekologas Vytautas Klimas, akušerė ginekologė Reda Žiobakienė, akušerė ginekologė Audronė Meškauskienė, biomedicinos mokslų daktarė embriologė Živilė Čerkienė, profesorė endokrinologė andrologė Birutė Žilaitienė ir akušeris ginekologas Žydrūnas Žėba.

Per 2015 metus sėkmingų apvaisinimo procedūrų, atliktų „Northway“ Vaisingumo centre, rodiklis pasiekė 56%. Šiais metais „Northway“  Vaisingumo centro gydytojų komandą sustiprino prisijungę patyrę savo srities specialistai: gydytojos akušerės ginekologės Diana Jatužienė ir Audronė Meškauskienė bei embriologė medicinos mokslų daktarė Živilė Čerkienė, turinčios 15 metų patirtį šioje srityje.  „Northway“ Vaisingumo centro embriologė Giedrė Belo Lopes šiais metais išlaikė ESHRE embriologijos egzaminą. Tai labai svarbus tarptautinės organizacijos pripažinimas, ir Giedrė yra vienintelė tokia specialistė Lietuvoje.
Labai džiaugiamės, kad mumis pasitiki ne tik pacientai Lietuvoje, bet ir medicinos turistai iš kitų šalių, taip pat lietuviai, gyvenantys svetur. Mūsų klinika Londone – Baltic Medical Centre –  vieta, į kurią pirmiausiai gali kreiptis poros, gyvenančios Anglijoje, norinčios pasitikrinti profilaktiškai, išsitirti savo sveikatos problemas, susiduriančios su sunkumais susilaukti vaikų. Vien tik per spalio mėnesį atlikome keturias sėkmingas IVF procedūras lietuvėms, gyvenančioms Londone. Joms visoms yra patvirtintas nėštumas. Džiaugiamės kartu!

 

Maloniai kviečiame kreiptis, o mūsų komanda ir toliau dirbs, kad pateisintume Jūsų pasitikėjimą.