Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

„Northway“ chirurgijos ekspertų šeštadienis

„Northway“ chirurgijos ekspertų šeštadienis – jau tradicija tapęs kartą per mėnesį vykstantis išskirtinis renginys, kurio metu siūlome konsultuotis su vienais geriausių savo srities chirurgų už ypatingai patrauklią kainą (tik 30 €) ir Jums patogiu laiku – šeštadienį. 

Artimiausias „Northway“ chirurgijos ekspertų šeštadienis – vasario 23 d.

Jūsų lauks:

1. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Indrė Sakalauskaitė
Gydytoja konsultuos dėl krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, riebalų nusiurbimo, akių vokų, veido ir kitų jus dominančių estetinės chirurgijos operacijų.
12 metų darbo patirtį turinti gydytoja kasmet atlieka virš 500 operacijų!

2. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas dr. Arūnas Jankauskas
Gydytojas konsultuos dėl krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo ir pilvo plastikos operacijų.
Beveik 30-ties metų darbo patirtį turintis gydytojas nuolat tobulina savo kvalifikaciją, kasmet dalyvauja pasauliniuose plastikos chirurgų kongresuose, stažuotėse, mokymuose, seminaruose.

3. Akušerė ginekologė gydytoja Vilma Dauderienė
Gydytoja konsultuos dėl gimdos miomų, polipų šalinimo, šlapimo nelaikymo fizinio krūvio metu, esant dirgliai šlapimo pūslei, kai kenčiama nuo dažno šlapinimosi ir lengvo šlapimo nelaikymo.
20-ies metų darbo patirtį turinčios gydytojos specializacija – endoskopinės (mažai invazyvios) ginekologinės operacijos, diagnostinės ir operacinės histeroskopijos, laparoskopijos (cistų, miomų, gimdos kūno šalinimo ir kt.). Patyrusi specialistė per metus atlieka nuo 500 iki 700 operacijų.

4. Ortopedas traumatologas Kęstutis Bliznikas
Gydytojas konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų, potrauminių kelio sąnario raiščių būklių.
Patyrusio gydytojo specializacija – kelio, riešo, čiurnos ir kitų smulkių sąnarių mažai invazyvios artroskopinės operacijos (atliekant labai nedidelius pjūvius).

5. Kraujagyslių chirurgas dr. Rolandas Dagilaitis
Gydytojas konsultuos dėl išsiplėtusių kojų venų (venų varikozės) gydymo, operacijų.
Beveik 20-ies metų darbo patirtį turinčio gydytojo pagrindinės veiklos kryptys – ultragarsiniai kojų venų sistemos tyrimai ir lazerinis kojų venų varikozės gydymas. Šis gydytojas 2007 m. atliko pirmąją lazerinę kojų venų operacija Lietuvoje!

Registruokitės jau dabar – vietų skaičius ribotas! Tel.: (8 5) 264 44 66
Skirkite laiko savo sveikatai ir išgirskite ekspertų nuomonę!

SVARBU: atvykstant į konsultaciją, atsivežkite visus turimus tyrimų rezultatus, ankstesnių konsultantų išvadas, rentgeno, magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos nuotraukas su aprašymais.