Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

„Northway“ chirurgijos ekspertų šeštadienis

Išskirtinis pasiūlymas: nepraleiskite progos pasikonsultuoti su vienais geriausių savo srities specialistų Lietuvoje už ypatingai patrauklią kainą! Gegužės 25 d. itin patyrusių chirurgijos ekspertų konsultacijos – tik 30 €!

Jūsų lauks:

1. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Domantas Stundys
Gydytojas konsultuos dėl krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, riebalų nusiurbimo, akių vokų, veido ir kitų jus dominančių estetinės chirurgijos operacijų.

10-ties metų darbo patirtį turintis gydytojas kasmet atlieka apie 500 operacijų. Gydytojas nuolat domisi plastinės chirurgijos naujovėmis, dalyvauja Lietuvoje ir Europoje vykstančiuose kongresuose bei seminaruose, yra vertinamas už šiltą ir profesionalų bendravimą, įsiklausymą, vertingus patarimus.

2. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Indrė Sakalauskaitė
Gydytoja konsultuos dėl krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, riebalų nusiurbimo, akių vokų, veido ir kitų jus dominančių estetinės chirurgijos operacijų.

12 metų darbo patirtį turinti gydytoja kasmet atlieka virš 500 operacijų.

3. Ortopedas traumatologas Kęstutis Bliznikas
Gydytojas konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų, potrauminių kelio sąnario raiščių būklių.

Patyrusio gydytojo specializacija – kelio, riešo, čiurnos ir kitų smulkių sąnarių mažai invazyvios artroskopinės operacijos (atliekant labai nedidelius pjūvius). Gydytojas per metus atlieka daugiau nei 500 tokių operacijų.

4. Kraujagyslių chirurgas dr. Rolandas Dagilaitis
Gydytojas konsultuos dėl išsiplėtusių kojų venų (venų varikozės).

Beveik 20-ies metų darbo patirtį turinčio gydytojo pagrindinės veiklos kryptys – ultragarsiniai kojų venų sistemos tyrimai ir lazerinis kojų venų varikozės gydymas. Šis gydytojas 2007 m. atliko pirmąją lazerinę kojų venų operacija Lietuvoje.

Registruokitės jau dabar – vietų skaičius ribotas! Tel.: (8 5) 264 44 66
Skirkite laiko savo sveikatai ir išgirskite ekspertų nuomonę!

SVARBU: atvykstant į konsultaciją, atsivežkite visus turimus tyrimų rezultatus, ankstesnių konsultantų išvadas, rentgeno, magnetinio rezonanso ar kompiuterinės tomografijos nuotraukas su aprašymais.