Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Odontologijos centras

estetinis dantų protezavimas, plombavimas, dantų implantavimas

Graži šypsena – ne tik puikios sveikatos rodiklis, bet ir pasitikėjimo savimi bei geros nuotaikos šaltinis. Norite, kad Jūsų šypsena žavėtų aplinkinius? Esate nepatenkinti savo burnos ertmės būkle? Pasinaudokite efektyviomis, neskausmingomis odontologinėmis paslaugomis ir pamirškite iki šiol kamavusias problemas. Šiuolaikiška, pažangi ir moderni odontologija Jums padės pasiekti norimą rezultatą.

Medicinos centre „Northway“ teikiamos odontologinės paslaugos:

Profilaktinis patikrinimas – jo metu apžiūrima tiek vaikų, tiek suaugusiųjų burnos ertmė, o jeigu reikia – atliekama detali radiograma.

Burnos higiena – švari burnos ertmė padės apsisaugoti nuo įvairių dantenų ar dantų ligų. Tokią burnos sveikatą padės užtikrinti higieninis dantų valymas ultragarsu arba „Air-Flow“ aparatu – apnašų nuėmimas, poliravimas, fluoro aplikavimas, nujautrintojo uždėjimas ant jautraus kaklelio.

Dantų balinimas ar papuošimas – norite, kad Jūsų šypsena atrodytų tobulai? Pagalvokite apie dantų balinimą arba papuošimą. Odontologija – ne tik sveiki dantys, bet ir graži šypsena, kuri neįsivaizduojama be sveikai atrodančių baltų dantų.

Terapinis gydymas – šis gydymas apima įvairias odontologines procedūras, pavyzdžiui, laikinos plombos, koferdamo, stiklo jonomerinės plombos uždėjimą bei estetinį plombavimą.

Endodontija – dantų šaknų kanalų gydymas. Odontologijos centre „Northway“ teikiamos visos endodontijos paslaugos.

Vaikų dantų gydymas – norite, kad Jūsų vaikai suaugę džiaugtųsi sveika ir gražia šypsena? Pradėkite ja rūpintis jau nuo ankstyvos vaikystės. Medicinos centras „Northway“ garsėja ne tik kokybiškomis vaikų odontologijos paslaugomis, bet ir vaikų informaciniu švietimu, nuotaikinga pažintine terapija formuojant taisyklingus mažųjų pacientų burnos ertmės priežiūros įpročius.

Protezavimas – kokybiški protezai, pavyzdžiui, lanko atraminis protezas, bemetalės keramikos vainikėlis, suteiks galimybę vėl džiaugtis švytinčia šypsena.

Chrirugija – šiuolaikinė odontologija leidžia iš karto atlikti visas chirurgines procedūras, reikalingas, kai konservatyvaus gydymo nepakanka. Chirurginės procedūros atliekamos vietoje, o po jų pacientas gali vykti namo.

Dėmesys kiekvienam klientui ir aukštai paslaugų kokybei

Medicinos centre „Northway“ taikomos įvairios odontologijos procedūros, kurių kokybę padeda užtikrinti 2015-2016 metais įsigyta nauja, moderni, efektyviai taikoma odontologinė įranga bei profesionalūs specialistai, turintys ilgametę patirtį, nuolat tobulinantys kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose konferencijose bei kursuose.

Patogus atsiskaitymas

Medicinos centro „Northway“ odontologija – tai dėmesys kiekvieno asmens burnos ertmės sveikatai, gražiai, estetiškai šypsenai bei aukštai paslaugų kokybei. General Financing teikia specialią MEDlizingo paslaugą, kuria pasinaudoję, visas odontologines paslaugas klientai gali įsigyti išsimokėtinai.

Daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas“

Paslaugų kainos