Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Dantų implantacija

Dantų implantai – gydymo būdas, atkuriantis prarastus dantis. Šiais laikais implantacija yra neatsiejama daugumos pacientų dantų gydymo dalis. Tai yra ilgaamžiškiausia ir pažangiausia kramtymo funkcijos atkūrimo metodika, taikoma odontologijoje jau virš 40 metų.

Didžiausias dantų implantų privalumas – tas, kad dantys yra atkuriami, nepažeidžiant šalia esančių sveikų dantų, atkuriamas ir išsaugomas kaulinis audinys, dantenos, t.y. natūralus estetinis vaizdas.

Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas. Tai iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano arba titano ir cirkonio lydinio pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies. Dantų implantai naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti.

Konsultacijos metu, atsižvelgus į klinikinę situaciją ir Jūsų poreikius yra sudaromas tinkamiausias gydymo planas. Dantų implantacija susideda iš dviejų etapų: chirurginio gydymo dalies bei protezavimo. Paruošiamosios operacijos ar procedūros (esant poreikiui) padeda atstatyti kaulo bei minkštųjų audinių struktūrą, reikalingą danties implantui.

Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju.

Prarastas dantis

Prarastas dantis.

Pjūvis dantenose

Pjūvis dantenose.

Paruošiama vieta dantų implanto įsriegimui

Paruošiama vieta dantų implanto įsriegimui.

Į kaulą įsriegiamas implantas

Į kaulą įsriegiamas implantas.

Operacijos vieta užsiuvama

Operacijos vieta užsiuvama.

Uždedama dantenų formavimo detalė

Uždedama dantenų formavimo detalė.

Padaromas dantų lanko atspaudas

Padaromas dantų lanko atspaudas.

Pritvirtinamas vainikėlis (protezas)

Pritvirtinamas vainikėlis (protezas).

Dantų implantacijos rezultatas

Rezultatas.

Esant tinkamai klinikinei situacijai, kai yra pakankamai žandikaulio kaulo bei dantenų, galima atlikti vienmomentę implantaciją, kai implantas gali būti sriegiamas iškart po natūralaus danties pašalinimo, to paties vizito pas odontologą metu. Tokiu būdu išvengiama papildomų chirurginių intervencijų ir greičiau pasiekiamas galutinis rezultatas.

Implantacija yra geriausias sprendimas norint išsaugoti nepaliestus gretimus dantis, išvengti diskomforto nešiojant išimamus dantų protezus ir džiaugtis gražia šypsena.

Paslaugų kainos