Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Šlapimo nelaikymo gydymas PRP injekcijomis

Šlapimo nelaikymas (šlapimo ištekėjimas nevalingai ir nekontroliuojant) bei jo išsiskyrimas ne laiku ir ne vietoje sukelia tiek fizinį, tiek psichologinį diskomfortą. Šlapimo nelaikymas skiriamas į šias rūšis:

  • Stresinis/Įtampos – pasireiškia nedideliu kiekiu šlapimo pratekėjimu čiaudint, kosint, kažką sunkiai keliant ar netgi juokiantis.
  • Dirglioji šlapimo pūslė – pasireiškia staigiu ir dažnu noru šlapintis. Simptomai gali būti ir mišrūs.
  • Mišrus

Svarbiausia šlapimo nelaikymo priežastis yra dėl amžiaus susilpnėjęs lytinių  ir šlapimo takų audinių tonusas. Šlapimo nelaikymo problema dažnai paūmėja  po gimdymo, menopauzės metu ar esant antsvoriui. To priežastis gali būti kraujotakos ir nervinės sistemos pažeidimai, kurie  taip pat gali įtakoti šlapimo nelaikymą. Medicinos ir chirurgijos centre “Northway” šlapimo nelaikymo problemos sprendžiamos pasitelkiant trombocitais prisotinta plazmos (PRP), hialiurono rūgšties injekcijas, ar modernų gydymą lazeriu.

Šlapimo nelaikymo gydymas PRP injekcijomis

Gydant šlapimo nelaikymą PRP injekcijomis, į priekinę makšties sienelę leidžiama tam tikru būdu paruoštos pacientės kraujo plazmos, turinčios didelį kiekį trombocitų. Ji aktyvina makšties odos regeneraciją – skatina naujų ląstelių ir kraujagyslių formavimąsi, didina makšties tonusą, elastingumą, storį, drėgmę.

Natūralumu pasižyminti PRP terapija taikoma, kai yra fizinio krūvio sukeliamas šlapimo nelaikymas. PRP procedūras po tam tikro laiko reikėtų pakartoti, nes jų poveikis neišlieka visą gyvenimą.