Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Apgamų šalinimas CO2 lazeriu

Apgamus šalinti rekomenduojama dėl įvairių priežasčių: nuolatinio traumavimo skutantis ar dėvint rūbus, estetiškai nepatrauklios išvaizdos, patiriamo diskomforto ir pan. Prieš procedūrą gydytojas dermatologas apgamus visada apžiūri dermatoskopu ir įvertina, kokį šalinimo būdą galima pasirinkti.

Apgamų šalinimo lazeriu privalumai

  • Po procedūros lieka tik vos pastebimi randeliai, tad puikiai tinka šalinti apgamus gerai matomose kūno vietose (ant veido, kaklo).
  • Minimaliai invazyvios procedūros dėka nepažeidžiami aplinkiniai audiniai.
  • Suteikia galimybę pašalinti apgamą sunkiai pasiekiamose kūno vietose.
  • Vieno apsilankymo metu galima pašalinti kelis apgamus.

Kaip atliekama procedūra?

Prieš procedūrą atliekamas vietinis nuskausminimas. Nuskausminami ir aplinkiniai audiniai, todėl pati procedūra yra visiškai neskausminga. Procedūros metu, visa lazerio energija yra sukoncentruojama į apgamą. Jame lazerio šviesos energija virsta šiluma, kuri išgarina ląstelėse esantį vandenį ir apgamas pašalinamas. Procedūra užtrunka apie 10-20 min.

Ar gydymas lazeriu yra saugus?

Šiuo metu odos darinių šalinimas CO2 lazeriu pasaulyje yra plačiai taikomas. Kai procedūra atlieka kvalifikuotas gydytojas, ji yra visiškai saugi ir labai efektyvi.

Ar yra šalutinių poveikių?

Priklausomai nuo darinio dydžio ir lokalizacijos, gali likti vos pastebimas randas buvusio darinio vietoje. Apie tai Jus informuos procedūrą atliekantis gydytojas.