Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Randų šalinimas lazeriu

Randas – įprasta odos pažeidimo gyjimo pasekmė. Randai susiformuoja po įvairiausių odos pažeidimų (chirurginio gydymo, nudegimų, traumų), taip pat ir po uždegiminių susirgimų, tokių kaip aknė (jaunatviniai spuogai). Pilnai randas susiformuoja per keletą mėnesių.

Randų gydymas, korekcija vis dar yra nemenkas išūkis, tačiau medicinos centre „Northway“ siūlomos procedūros, naudojant Syneron-Candela CO2RE frakcinį lazerį, kuris šiuo metu yra vienas moderniausių pasaulyje.

Kaip atliekama ši procedūra?

Konsultacijos metu individualiai įvertinama rando spalva, lokalizacija, pobūdis, organizmo polinkis į randų formavimą ir kt. Pagal tai parenkami atitinkami lazerio parametrai bei galimos nustatymų kombinacijos individualiam atvejui.

Atsižvelgiant į procedūros apimtį, lokalizaciją, paciento pageidavimus, gydymui paruošta sritis gali būti sutepama anestetiniu kremu. Gydymo metu, priklausomai nuo parinktų parametrų randas gali būti šlifuojamas ar paveikiamas frakciniu (stulpeliniu) principu.

Kiek trunka procedūra?

Gydymo procedūra priklauso nuo rando ypatybių, vidutiniškai trunka 10-30 minučių.

Kas laukia poprocedūriniu laikotarpiu?

Po gydymo lazeriu randas kurį laiką bus paraudęs, patinęs. Svarbu gyjimo metu odą intensyviai drėkinti bei atsakingai saugoti nuo saulės.

Kiek procedūrų prireiks?

Kiekviena situacija yra individuali, tačiau vidutiniškai reikalingos 2-4 procedūros, kurios gali būti atliekamos ne dažniau kaip kas 4-6 savaites.

Pasiekti rezultatai yra negrįžtami, procedūrų kartoti nereikės.