Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Ortopedai traumatologai

Traumatologija – traumų, sužalojimų gydymo mokslas. Ortopedija – judamojo aparato deformacijų chirurgija. Dažniausiai ortopedija taiko dviejų rūšių – operacinius ir neoperacinius – gydymo būdus.

„Northway“ medicinos centre Vilniuje teikiamos ortopedijos traumatologijos paslaugos, atliekamos tausojančios ortopedinės operacijos vaikams ir suaugusiems.

Čia dirba patyrę, kvalifikuoti ortopedai traumatologai, nuolat tobulinantys savo įgūdžius ir kvalifikaciją įvairiuose respublikiniuose bei tarptautiniuose kongresuose, seminaruose, konferencijose, besistažuojantys garsiose užsienio klinikose. Ortopedai traumatologai konsultuoja dėl ūmių raumenų ar skeleto traumų, jų pasekmių, ortopedinių susirgimų, diagnozuoja ir gydo sąnarių pažeidimus, meniskų plyšimus, kaulų lūžius, ortopedines ligas (artrozes, raiščių plyšimus, patempimus ir kt.).

Ortopedai traumatologai teikia konsultacijas dėl įvairių įsisenėjusių sužalojimų, galūnių deformacijų, skausmų, tinimų, traumų, išvaržų ir kitų ligų, taiko šiuolaikinius tradicinius ir mažai invazinius operacinio gydymo metodus. Ortopedinių ligų diagnostika ir gydymas  pagrįsti moderniomis technologijomis bei šiuolaikiniais visuotinai priimtais tarptautiniais standartais.

Tausojančios ortopedinės operacijos atliekamos dienos stacionare. Naudojant sveikatą tausojančius metodus, minimaliai pažeidžiami minkštieji audiniai, išvengiama nervinių galūnių stimuliacijos, skausmingų raumenų susitraukimų, patinimo, skausmo. Operacijas atliekant tausojančiais sveikatą metodais, daromi minimalūs pjūviai. Po tokių operacijų pacientai išleidžiami gydytis į namus jau po kelių valandų ar kitą dieną. Po ortopedinių operacijų pacientams rekomenduojama kvalifikuota reabilitacija, sutrumpinanti sveikimo laiką ir suteikianti galimybę greičiau sugrįžti į pilnavertį gyvenimą.