Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Artroskopinės kryžminių raiščių operacijos

Išskirtinis pasiūlymas: balandžio 27 d. (šeštadienį) gydytojo ortopedo traumatologo Kęstučio Blizniko konsultacija – tik 30 €! Gydytojas konsultuos dėl riešo, alkūnės ir kelio sąnarių skausmų, operacijų. Daugiau informacijos >>

Viena sudėtingesnių artroskopinių operacijų, atliekamų medicinos centre „Northway“, yra kryžminių raiščių rekonstrukcija. Plyšus priekiniam kryžminiam raiščiui diagnozuojamas taip vadinamas kelio nestabilumas, kuris vargina žmogų, trukdo sportuoti, užsiimti aktyvia veikla.

Sėkmingai atlikus kryžminių raiščių rekonstrukciją reabilitacija užtrunka gana ilgai – vaikščioti pacientas pradeda maždaug po poros mėnesių, o aktyviai judėti, sportuoti – tik po pusės metų. Po kryžminių raiščių pažeidimo (jeigu ši problema laiku diagnozuojama) geriausia operuotis praėjus šešioms-aštuonioms savaitėms.

Artroskopija – tai gydymo būdas, kuomet nedaromas pjūvis, operuojamoji vieta pasiekiama, operuojama ir operacijos eiga kontroliuojama videokameromis bei optinėmis sistemomis. Sąnarys visų pirma apžiūrimas specialiais instrumentais, diagnozuojama patologija ir tik po to atliekamos gydomosios procedūros.

Medicinos centras “Northway” yra sudaręs sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis (TLK), todėl bazinė operacijos kaina apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.