Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Krūtų plastika: mažinimas

Ne visada didelė krūtinė yra privalumas. Moterys, turinčios dideles, sunkias krūtis, dažnai kenčia nuo nugaros, kaklo, krūtų skausmo, liemenėlės įveržimo ant pečių, iššutimo po krūtimis ar jų asimetrijos. Be fizinio, neretai jaučiamas ir didelis psichologinis diskomfortas. Tokiais atvejais rekomenduojama operacinė krūtų korekcija.

Didelių krūtų rekonstrukcija (kai jos sumažinamos ir pakeliamos) pagerina sveikatą, nes didžiakrūtėms dažnai skauda sprandą, pečių juostą, po krūtimis šunta oda, jų laikysena negraži.

Krūtų sumažinimo operacija nerekomenduojama moterims, kurios ateityje nori maitinti krūtimi. Sunku numatyti ar moteris po plastinės operacijos galės tai daryti, nes mažinant krūtis gali tekti perpjauti pieno latakus, einančius spenelių link ir išeinančius iš jų.

Pjūviai dažniausiai daromi aplink spenelio aureolę, vertikaliai žemyn nuo jos ir raukšlėje po krūtimi. Operacijos metu pašalinamas odos ir krūties audinio perteklius, spenelis ir aureolė pakeliami į prieš operaciją numatytą aukštį ir suformuojama estetiška krūties forma. Operacijos metu galima sumažinti ir aureolę (tamsiai rusvos odos plotelį aplink spenelį), kuri dažnai padidėja didėjant krūtims