Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Gydomoji mankšta vaikams laikysenai koreguoti

Laikysena – kūno dalių sąryšis, ir paprastai tai siejama su statine kūno padėtimi. Laikysena nėra fiksuota būsena – kiekvieno žmogaus padėtis erdvėje individuali, t.y. žmogus ne tik sėdi ar stovi, bet ir eina, bėga, tupi, klūpo ar guli įprastine poza. Ją lemia krūtinės ląstos forma, galvos, pečių lanko, rankų, pilvo, dubens ir kojų laikymo būdas. Laikysena didžiąja dalimi yra išmokstama. Ji pradeda formuotis vaikystėje ir nusistovi baigus augti, nors šiek tiek keičiasi per visą savo gyvenimą. Laikysenos formavimuisi labai svarbus mokyklinis laikotarpis. Jos taisyklingumas stipriai įtakoja žmogaus judėjimo aparato ir vidaus organų veiklą, o per juos ištvermę bei darbingumą. Bloga laikysena, silpni ir neelastingi raumenys yra viena iš pagrindinių nugaros skausmo priežasčių.
Formuoti taisyklingą laikyseną reikia pradėti kuo anksčiau. Vyresnio amžiaus žmonėms sudėtingiau taisyti nukrypimus nuo normos, nes bėgant metams jie darosi vis sudėtingesni.
„Northway“ sveikatingumo ir reabilitacijos centre vyksta grupiniai kineziterapijos užsiėmimai vaikams taisyklingai laikysenai formuoti.
Įvertinus kineziterapijos specialistui, nustatomi nukrypimai nuo taisyklingos laikysenos ir skiriami koreguojami pratimai. Šių užsiėmimų metu stiprinami laikysenos raumenys, ugdoma grakšti ir taisyklinga laikysena.

Galite registruotis ir individualiems mankštos vaikams užsiėmimams laikysenai koreguoti Jums patogiu laiku.

Registracija tel.: (8 5) 264 44 66