Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Mankšta salėje nugaros skausmų prevencijai

Nugaros skausmai – labai aktuali problema. Statistikos duomenimis, bent kartą gyvenime su jais yra susidūrę daugiau nei 87 % žmonių. Net kasdieniai darbai – ilgas netaisyklingas sėdėjimas prie kompiuterio, sunkių daiktų kėlimas, ydinga laikysena, važinėjimas dviračiu ir pan. – gali būti nugaros skausmų priežastimi. Diena po dienos nedidelės ir nejuntamos nugaros audinių traumos kaupiasi, kol galiausiai virsta nepakenčiamu skausmu.

Priešuždegiminiai ir skausmą mažinantys vaistai ar tepalai yra tik trumpalaikis problemos sprendimas. Norint pašalinti priežastis, sukėlusias nugaros pažeidimus, būtina pradėti gyventi, judėti ir ilsėtis taip, kad nekenktume savo nugarai. 

Mankšta nugaros skausmų prevencijai padeda saugiai stiprinti nugarą, kad pasveiktume ar išvengtume nugaros pažeidimų ir skausmų. Šios mankštos programa sudaroma ir atliekama remiantis „saugiais gyvo mechanizmo“ (biomechanikos) judėjimo principais, nes netaisyklingai atliekama mankšta gali sukelti dar didesnius nugaros pažeidimus ir nusivylimą.