Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Nutukimo gydymo programa

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija, reabilitacijos programos sudarymas. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas konsultuoja pacientą, įvertina jo būklę. Sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi jos eigą bei efektyvumą, jei reikia, koreguoja. Bendradarbiaudamas su gydytoju dietologu ir endokrinologu, įvertinančiais paciento būklę,  fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas sudaro individualią reabilitacijos programą iš žemiau pateiktų fizioterapijos seansų, kineziterapijos, vykstančios salėje ir vandenyje, gydomojo masažo procedūrų ir kt. Pagal reikalingumą gali būti parenkama nuo 3 iki 10 kartų kiekvienos iš pateiktų procedūrų.

Gydomoji mankšta (kineziterapija) salėje ar vandenyje vyksta 2-3 kartus per savaitę, pratimai parenkami kiekvienam pacientui individualiai, atsižvelgiant į turimą problemą, amžių, užimtumą,  mitybos ypatumus, fizinį išsivystymą ir kitus veiksnius.

Limfodrenažinis (kojų, rankų) masažas suaktyvina limfos tekėjimą, skatina skysčių, toksinų ir riebalų sankaupų pasišalinimą iš organizmo. Pagerėja audinių aprūpinimas deguonimi, galūnių kraujotaka, medžiagų apykaita. Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas mažinant kūno svorį, esant kojų patinimams, odos suglebimui.

Liekninamasis masažas – liposažas atliekamas rankomis. Masažo rezultatas akivaizdus: svorio netekimas, detoksikacija ir pastebimai sumažėjęs bet kurios stadijos celiulitas. Liposažas daromas šioms kūno zonoms – apatinei kūno daliai (kojos, sėdmenys, klubai ir pilvas) ir viršutinei kūno daliai (rankos, krūtinė, nugara), o taip pat – ir visam kūnui.

Vakuuminis masažas efektyviai šalina celiulitą, padeda susigrąžinti puikias kūno linijas, lygią ir stangrią odą. Vakuuminio masažo metu ant odos uždedami antgaliai, pripildyti subatmosferinio slėgio. Masažo metu yra suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija, gerinama  kraujotaka ir spartinami riebalų „deginimo“ procesai, aktyvinama  kolageno ir elastino skaidulų sintezė odoje. Vakuuminis masažas gerina raumenų tonusą, suardo sąaugas tarp riebalinių ląstelių, stangrina odą.