Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Žaizdų, randų gydymo programa

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacija, reabilitacijos programos sudarymas. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas konsultuoja pacientą prieš operaciją, įvykus traumai, įvertina jo būklę. Sudaro individualią reabilitacijos programą, stebi jos eigą bei efektyvumą, jei reikia, koreguoja. Prieš operaciją gydytojas konsultuoja pacientą, kaip mankštintis ir padėti sau, kad gijimo procesas būtų kiek įmanoma trumpesnis ir sklandesnis. Po operacijos ar traumos, bendradarbiaudamas su gydytoju chirurgu, įvertinančiu paciento būklę po operacijos ar patirtos traumos,  fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas sudaro individualią reabilitacijos programą iš žemiau pateiktų fizioterapijos seansų, kineziterapijos, vykstančios salėje ir vandenyje, gydomojo masažo procedūrų ir kt. Pagal reikalingumą gali būti parenkama nuo 1 iki 10 kartų kiekvienos iš pateiktų procedūrų.

Poliarizuotos šviesos procedūros – tai šviesos terapija, kuri natūraliu būdu didina organizmo regeneracinę galią bei gijimo potencialą. Poliarizuotos šviesos procedūros taikomos skausmo malšinimui, žaizdų gydymui ir randų mažinimui.

Ultragarsas (UG) – tai gydymas aukšto dažnio mechaniniais virpesiais. Naudojamas gydant uždegimines ir degeneracines sąnarių ligas, traumų bei judamojo aparato pažeidimo pasekmes (kontraktūras, sausgyslių uždegimus).

Parafino aplikacijos stimuliuoja kraujotaką, suminkština  randinius audinius.