Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Mankštos nėščiosioms

Gera būsimos mamos fizinė bei psichinė būklė yra labai svarbi kūdikio vystymuisi.  Nėščiųjų mankšta vandenyje padeda lengviau išnešioti vaisių ir pasiruošti sklandžiam gimdymui, todėl pradėti mankštintis nėščiosioms rekomenduojama kuo anksčiau.

Nėščiųjų mankštos dėka gerėja placentos kraujotaka, vaisius gauna daugiau deguonies, o tai labai svarbu jo vystymuisi. Taip pat gerėja nėščiosios nuotaika, o teigiamos emocijos labai svarbios būsimo kūdikio nervų sistemos formavimuisi.

Nėščiųjų mankšta stiprina raumenis, sąnarių raiščius, didina dubens sąnarių paslankumą, gerina tarpvietės raumenų kraujotaką bei elastingumą, mažina kraujo sąstovį venose, stiprina kraujagyslių sieneles ir taip užkerta kelią kojų venų išsiplėtimui ir hemorojaus mazgų formavimuisi, didina bendrą moters darbingumą.

Nėščiųjų mankšta yra puiki priemonė nugaros skausmų profilaktikai ir raumenų tonusui palaikyti, ji išmoko reguliuoti stuburui tenkantį krūvį, kad būtų lengviau vaikščioti.

Mankštą galima daryti bet kuriuo nėštumo laikotarpiu, jei nėra būklių, kurių metu mankštintis negalima. Užsiėmimai vyksta salėje ir vandenyje.

Į užsiėmimus registruokitės iš anksto telefonu 8 (5) 2644466