Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Liposažas

Liposažas – pasaulyje labai populiarus rankomis atliekamas liekninamasis anticeliulitinis masažas. Siekdamas kiek įmanoma greitesnio ir saugesnio kūno lieknėjimo, liposažą sukūrė žymus masažo terapijos ugdytojas ir praktikas Charles W. Wiltsie (JAV).

Liposažas yra natūralus lieknėjimo metodas, neinvazinis, neagresyvus ir ne toks skausmingas, kaip riebalų nusiurbimas, o efektas labai ryškus. Jo metu veikiami gilieji odos ir poodiniai riebalų sluoksniai, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito išsivystymo laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus.

Liposažo metu derinamos limfos apykaitos gerinimo, giluminio raumenų ir audinių masažo bei fizinės terapijos technikos užsistovėjusiam limfiniam skysčiui (limfoedemai) šalinti. Limfoedema daro odą nelygią arba sudribusią, didina celiulitą ir dažnai moteriai, besirūpinančiai savo išvaizda, kelia nemažai rūpesčių.

Liposažas ne tik gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, šalina toksinus, bet ir tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą. Liposažas daromas atskirai dviem kūno zonoms – apatinei kūno daliai (kojos, sėdmenys, klubai ir pilvas) ir viršutinei kūno daliai (rankos, krūtinė, nugara), arba visam kūnui. Efektyviausiai veikia sudribusias odos sritis, tokias kaip pasmakrė, kaklas, taip pat apatinių sėdmenų sritį.

Liposažą reikėtų atlikti 2 – 3 kartus per savaitę 10 – 15 kartų, priklausomai nuo esamos problemos. Masažo ciklo metu patartina gerti daug vandens (per dieną reikia išgerti 2 – 2,5 litro vandens), tinkamai derinti maisto produktus, nevartoti riebaus maisto, cukraus, druskos, kofeino ir kitų produktų, trukdančių svoriui mažėti.

Kad ilgiau išsilaikytų pasiekti rezultatai, liposažą rekomenduojama atlikti 2 kartus per mėnesį. Dar geresnis rezultatas pasiekiamas kartu su liekninamaisiais įvyniojimais, apsilankymais bei mankšta baseine, sportu.

„Northway“ sveikatingumo ir reabilitacijos centre atliekamas tiek viso kūno, tiek atskirų kūno zonų liposažas.