Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Apmokėjimas ir draudimas

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centre už paslaugas galima atsiskaityti:
– grynaisiais;
– mokėjimo kortelėmis („MasterCard“, „Visa“, „Maestro“);
– pavedimu pagal sutartis;
– pateikus draudimo dokumentą;
pasinaudojant General Financing paslauga MEDLIZINGAS;

Lietuvos ir užsienio draudimo bendrovės, su kuriomis medicinos centras yra sudaręs bendradarbiavimo sutartis:

BTA draudimas
Compensa Life Viena Insurance Group
ERGO Life Insurance
ADB Gjensidige (buvęs PZU Lietuva)
IF draudimas
Lietuvos draudimas

Allianz Worlwide care Ltd.
AXA PP Healthcare Limited

Bupa International
Eurocross Assistance

GVA- Global voyager assistance
International Medical Group (IMG)
Seven Corners

Global Benefits Group Insurance

Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite savo draudimo sutartyje.

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovė neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Todėl rekomenduojame pasiteirauti savo draudimo eksperto ar Jums reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos pagal Jūsų draudimo sutartį bus apmokėtos. „Northway“ medicinos centras neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

Planuojant operacinį gydymą medicinos centre būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

TLK kompensacijos

„Northway“ medicinos centras yra sudaręs sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa. Remiantis šia sutartimi, teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos (šeimos gydytojo konsultacijos ir šeimos gydytojo kompetencijai priskiriami tyrimai), kurias prisirašiusiems pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, apmoka Vilniaus teritorinė ligonių kasa.

Pacientams apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, bazinė specialistų konsultacijų, tyrimų ir dienos chirurgijos paslaugų kaina apmokama privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis pagal atitinkamoje sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Tokioms paslaugoms reikalingas gydytojo siuntimas, kurį gali išduoti gydantis gydytojas „Northway“ medicinos centre.

Tikslią informaciją apie TLK kompensuojamas paslaugas galite gauti paskambinę į registratūrą arba teritorinių ligonių kasų svetainėje.

privalomasis sveikatos draudimas (PSD)