Mes Facebooke LinkedIn Youtube kanalas
EN LT RU

Apmokėjimas ir draudimas

„Northway“ medicinos ir chirurgijos centre už paslaugas galima atsiskaityti:
– grynaisiais;
– mokėjimo kortelėmis („MasterCard“, „Visa“, „Maestro“);
– pavedimu pagal sutartis;
– pateikus draudimo dokumentą;
pasinaudojant General Financing paslauga MEDLIZINGAS;

Turintiems šiuos Lietuvos ir užsienio sveikatos draudimus, galima atsiskaityti draudimo lėšomis:

Draudimo bendrovės apmokamų paslaugų sąrašą rasite savo draudimo sutartyje.

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad už sveikatos priežiūros paslaugas, kurių draudimo bendrovės neapmoka, pacientai turi atsiskaityti patys. Todėl rekomenduojame pasiteirauti savo draudimo eksperto ar Jums reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos pagal Jūsų draudimo sutartį bus apmokėtos. „Northway“ medicinos centras neatsako už draudimo bendrovių sprendimus neapmokėti už suteiktas paslaugas.

Planuojant operacinį gydymą medicinos centre būtina apmokėjimo sąlygas iš anksto suderinti su draudimo kompanija. Dėl procedūros apmokėjimo patvirtinimo teiraukitės „Northway“ medicinos centro kasoje.

TLK kompensacijos

„Northway“ medicinos centras yra sudaręs sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa. Remiantis šia sutartimi, teikiamos pirminės ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugos (šeimos gydytojo konsultacijos ir šeimos gydytojo kompetencijai priskiriami tyrimai), kurias prisirašiusiems pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, apmoka Vilniaus teritorinė ligonių kasa.

Pacientams, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, bazinė dienos chirurgijos paslaugų kaina apmokama iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų pagal atitinkamoje sutartyje su teritorine ligonių kasa nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas. Gydytojas specialistas konsultuoja pacientą ir paskiria jam operacinį gydymą. Dienos chirurgijos operacijos apmokamos tik turint šeimos gydytojo siuntimą operaciniam gydymui bei atlikus reikalingus priešoperacinius tyrimus.

Tikslią informaciją apie TLK kompensuojamas paslaugas galite gauti paskambinę į registratūrą.