Mes Facebooke LinkedIn Mes G+ Youtube kanalas
EN LT RU

Dovanų kuponai

Sveikata – geriausia dovana. Pasirūpinkite, kad Jums brangūs žmonės būtų sveiki ir laimingi – dovanokite medicinos ir chirurgijos centro „Northway“ dovanų kuponus profilaktinėms sveikatos patikrinimo programoms. Patyrę medicinos profesionalai paruošė bazines ir išsamias programas moterims ir vyrams, sulaukusiems 30-ties, 40-ties, 50-ties, 60-ties ir daugiau metų, tad galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą. Medicinos ir chirurgijos centro ,,Northway” specialistai žino kelią į Jūsų sveikatą!

Dovanų kuponus galima įsigyti bet kokiai pinigų sumai arba bet kuriai medicinos centro „Northway“ teikiamai paslaugai. Kuponą užsisakyti galite internetu arba atvykus į medicinos centrą.

Išsirinkti paslaugą galite paspaudę ant šios nuorodos arba atvykę į medicinos centrą Vilniuje.

Galite pasirinkti:

  • Elektroninį dovanų kuponą – išsiųsime jį elektroniniu paštu, ir Jums beliks jį atsispausdinti ant pasirinkto popieriaus.
  • Popierinį dovanų kuponą – jis bus išsiųstas Lietuvos paštu nurodytu adresu (3 – 5 d. d., pristatymas nemokamas).

 Kaip įsigyti dovanų kuponą:

  • Perveskite pinigus už pasirinktą paslaugą ar pageidaujamą dovanoti sumą į UAB „Northway medicinos centrai“ (įm. k. 111807761) banko sąskaitą: LT797044060001017758 AB „SEB Vilniaus banke“, banko kodas: 70440;
  • Parašykite el.laišką adresu loreta.maseviciene@nmc.lt, jame nurodydami asmens, kuriam skiriamas kuponas vardą ir pavardę, dovanojamos paslaugos pavadinimą ar pinigų sumą, mokėtojo vardą, pavardę ir kokį (elektroninį ar popierinį) dovanų kuponą norite gauti. Jeigu pageidaujate gauti popierinį dovanų kuponą nurodykite savo adresą, jei elektroninį – el. pašto adresą, kuriuo, gavus apmokėjimą, išsiųsime kuponą.

Pasirūpinkite Jums brangiais žmonėmis – dovanokite ramybę ir džiaugsmą dėl savo sveikatos!

Daugiau informacijos apie profilaktines sveikatos patikrinimo programas ir kitas paslaugas tel. Nr. 8 526 44466.

Joint Commission International ligoninės standartas